Бойовики організували снайперський терор проти донецьких “кіборгів”

Терористи   не  припиняють    обстрілів, залучаючи   до  атак  і  групи  російських військових.

Минулої ночі було одне із страшних бомбардувань Донецького аеропорту і села Піски. Чомусь туди не їдуть спостерігачі ОБСЄ. Обвалення стін сталося в новому і в старому терміналах аеропорту. Масованому артобстрілу піддалися Піски,    повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст   Юрій Бутусов, передають  Патріоти   України.

За його словами,  російські найманці зосередили в аеропорту значні за  численністю снайперські підрозділи, оснащені крупнокаліберними винтовками калібру 12,7мм і 8,6мм. Постійно працює не менше 10-12 снайперських пар. Плюс додаткові спостерігачі. Противник намагається організувати снайперський терор, відстежує будь-які пересування в районі нового і старого терміналів, а також диспетчерської вишки і вдень і вночі.

Цими кулями вчора вночі були обстріляні   українські позиції в аеропорту. Значно посилюється щільність артилерійського вогню. Очевидно, що російські війська беруть участь в артобстрілі спільно з найманцями – тому що противник зосередив великі сили артилерії з підготовленими розрахунками та системою управління вогнем. Завезено багато боєприпасів – очевидно, це новий “гумконвой” постарався.

Джерело: http://patrioty.org.ua/boyoviki-organizuvali-snayperskiy-teror-proti-donetskih-kiborgiv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.