Бутусов про вбивство Нємцова: Герої не вмирають

Дракон вбив Ланселота… Він знав, що його чекає, він передчував загибель, але він не звернув з Шляху.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці Юрій Бутусов.

Я зараз згадав з історії передсмертні карбовані слова німецького аристократа Хеннінга фон Трескофа, одного з учасників руху Опору проти Гітлера, який загинув 21 липня 1944 року:

«Тепер вони всі накинуться на нас і будуть поливати нас брудом. Але я переконаний сьогодні, як ніколи, що ми вчинили правильно. Я вважаю Гітлера архіворогом не тільки Німеччини, але й усього світу… Точно так, як Бог одного разу обіцяв Аврааму, що він пощадить Содом, якщо тільки знайдеться в місті десяток праведних людей, я маю підстави сподіватися, що, завдяки нам, він не знищить Німеччину. Жоден з нас не може поскаржитися на свою смерть, тому що кожен, хто вступав у наші ряди, одягав на себе отруєну сорочку Несса. Моральна цінність людини визначається тоді, коли він демонструє, що готовий віддати життя за свої переконання«.

Борис Нємцов вніс величезний внесок у підтримку Майдану і в антивоєнний рух в РФ. І його вбили, щоб перешкодити зробити доповідь про російське вторгнення, щоб знищити правду і совість. Він гідний найвищої нагороди України.

Тому що Борис такий же лицар честі і гідності, як і наші беззбройні хлопці, які пішли під кулі….

Мотороли, гіркіни і путіни приходять і йдуть. А Герої не вмирають.

Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/02/28/butusov_pro_vbyvstvo_niemtsova_geroi_ne_vmyrayut_568548

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.