Георгій Тука: Невже ви вірите, що зміна Порошенка на Тимошенко/Ляшка щось змінить?

Тука

Я здивований відвертому примітивізму багатьох дописувачів. Невже ви не зрозуміли й досі, що справа не в конкретному прізвищі?

Невже ви реально вірите, що зміна Порошенка на Тимошенко (Ляшко, Бойко, Садового) зможе змінити стан країни???

Невже ви ще й досі не зрозуміли, що біда не в прізвищі конкретної людини, а в існуванні псевдо-демократичної системи влади. При тій системі виборів депутатів (до ВРУ, місцевих виборів), при тій системі створення будь-яких коаліцій (договорняки), при суцільній безвідповідальності (як окремих персонажів, так і суспільства вцілому) − зміна прізвища нічого не варта.

Зараз багато багна кидають на адресу Порошенка. Але, я ще жодного разу не чув про відповідальність тих, хто його ОБРАВ! Адже він – людина, яка обрана нами (вами) в першому турі виборів! Я жодного часу не чув розкаяння тих, хто голосував «за гречку». Ми (ви), обравши такий склад ВРУ, миттєво позбавляємось почуття власної (!) відповідальності за свій вибір!

Ви дійсно вірите в те, що нинішній склад ВРУ здатен змінити Закон о виборах? Ви вірите в відмову від депутатської недоторканості?

От ви весь час критикуєте «владу». А що таке «влада»? Хто з вас реально знає механізми її роботи? Хто з вас знає (розуміє), що чиновники 3-4-го рівня (керівники підрозділів, управлінь, департаментів) здатні заблокувати тихо і без голосних скандалів заблокувати роботу будь-якого «революційного» міністра!

А, скажіть мені, звідки взявся той КабМін, який ви так критикуєте? Він що, з неба впав??? Ні, шановні виборці: його призначили ті депутати, яких обрали саме ви!

А, скажіть мені, після відкриття радікального діяча, який виключно язиком і вилами «заробив» собі мільйон доларів, його виборці впали в кому? Може, вони, схопивши ті самі вили, кинулись розшукувати його, аби задати кілька запитань? Ні!

Тому, зрозумійте про що я кажу: існуюча система влади (а не персоналії) не здатна вивести країну з кризи. Не здатна!

Джерело: Георгій Тука

Документальный фильм Геннадия Балашова о событиях на майдане

10 пунктов программы 5.10

Если бы выборы в Верховну Раду были бы сегодня, кандидата какой партии Вы бы поддержали ?

Кого бы вы выбрали президентом, если бы выборы проводились сегодня (конец 2016)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.