Кадирівці в Україні хотіли вбити Зеленського: їх “здав” ФСБшник РФ

Так званий “елітний відряд бійців Чеченської Республіки” мав на меті фізичне знищення президента України Володимира Зеленського. Утім, 1 березня кадирівці були ліквідовані силами українських військових.

Як стало відомо, чеченці йшли на Україну з боку Білорусі. Наказ було віддано Володимиром Путіним Рамзану Кадирову. І паралельно було доручення до ФСБ РФ – контролювати його виконання, пише “Українська правда”.

Як стало відомо з джерел в українській розвідці, знищення кадирівців стало можливим завдяки оперативній інформації, отриманій від анонімного джерела. Яке представилося “співробітником ФСБ РФ” і запевнило, що хоче запобігти кровопролиттю.

За словами цього джерела, підтвердженим матеріалами перехоплення, Путін, покладаючи на Кадирова таке важливе завдання, паралельно доручив ФСБ РФ контролювати її виконання. У центральному апараті ФСБ було створено тимчасову оперативну групу, яка фіксувала кожен крок Кадирова та близьких до нього людей.

Після вторгнення в Україну нібито джерело з ФСБ, яке хоче запобігти кровопролиттю, повідомило українським військовим інформацію про маршрут проходження колони кадирівців. А також їхню роль у спецоперації проти України.

26 лютого, після розвідки з використанням БПЛА, Збройними силами України по двох локаціях кадирівців у районі Гостомеля було завдано нищівного удару, внаслідок якого, за інформацією ГШ ЗСУ, загинув близький до Кадирова командир 141-го моторизованого полку Росгвардії Чечні Магомед Тушаєв.

Зазначимо, словом “кадирівці” у Чечні називають членів парамілітарних підрозділів, які підтримували колишнього президента Чеченської Республіки Ахмата Кадирова. Чеченці і кадирівці саме за цими ознаками і відрізняються.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Михайло Подоляк, радник глави Офісу президента назвав основним проявом нової тактики Росії на війні з Україною – бомбардування великих міст з метою призвести до масових жертв і паніки.

Источник: https://stopcor.org/kadyrivczi-v-ukrayini-hotily-vbyty-zelenskogo-yih-zdav-fsbshnyk-rf/?fbclid=IwAR3SyQWrvbvx1WgmUHoh_ZKKi-L8rjpRdMs6ceDI3dWMVPT4MTGKXZAwCSs

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.