Москва – це Україна! Нова стратегія геополітики Росії

Влада Росії, як завжди геніально, занепокоїлася поверненням історичної справедливості. Як повідомляє ТАСС, голова ради федерації РФ Валентина Матвієнко днями оголосила, що розроблено та проходить експертизу законопроект про визнання незаконною передачу Криму Україні у 1954 році.

Блискуче! Наступним кроком точно стане повернення Криму татарам! Ні? Не планують? Дивно, доведеться цю химерну логіку колективного мислення імперіалістів та окупантів з’ясовувати у психіатрів.

Але не сумніваюсь, що мільйони росіян точно аплодуватимуть прийняттю такого документу! Інакше цим би не займався їх вищий державний орган. Ну і звісно ж, передовий досвід потребує негайного втілення в життя на наших теренах.

А тому пропоную до прийняття Верховною Радою України Закону “Про визнання зоною інтересів України територій, які тимчасово перебувають у складі РФ” (законопроект номер 2015-ПТН-ПНХ).

Текст Закону:

Відновлюючи історичну справедливість, з метою захисту прав та інтересів українців, які компактно мешкають на територіях, що тимчасово перебувають у складі РФ

Стаття 1. Вважати зоною національних інтересів України наступні території РФ:

1. Білгородську область

2. Воронезьку область

3. Курську область

4. Територію Кубані (включно з Краснодарським краєм, Ставропольським краєм, Ростовською областю та республікою Адигея)

5. Саратовську область

6. Самарську область

7. Волгоградську область

8. Територію “Зеленого Клину”: у складі Амурської області, Приморського краю (Усурійська та Приморська області), Хабаровського краю.

9. Окремі райони Астраханської, Закаспійської, Оренбурзької, Тюменської, Челябінської областей, республік Комі та Саха (Якутії).

10. Москву та Санкт-Петербург.

Стаття 2. Доручити Кабінету Міністрів України розробити механізми включення зазначених територій на правах федеративних автономій до складу України після розпаду Російської імперії – РФ.

 

Стаття 3. До того часу (розпаду РФ) органам тимчасових російських адміністрацій на вказаних територіях погоджувати свої дії з уповноваженим департаментом МЗС України.

Рекомендувати парламентам Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Монголії, Китаю та Японії, керуючись розробленими РФ методиками, розглянути відновлення історичної справедливості щодо власних територій.

Крім цього, Верховна Рада має прийняти дві принципові постанови.

Першу – “Про визнання та ратифікацію резолюції Законодавчої ради Кубанської Народної Республіки від лютого 1918 року “Щодо приєднання Кубані до України на федеративних засадах”.

Другу – “Про визнання повноважень українського князя Юрія Довгорукого на заснування української фортеці – міста Москва від 1147 року”.

Росіянам же, для повного спокою, залишилося прийняти постанову Держдуми про скасування рішень Потсдамської конференції 1945 року, а також визнати недійсною угоду Олександра ІІ про продаж Аляски США від 30 березня 1867 року.

Послати танки на Берлін та Джуно (столицю Аляски) Х.Путіну вже несила (тут би в Україні дуба не дати), а от масштабну п’янку за перемогу над ненависними Європою та США організувати зможе точно.

Іван ВАРЧЕНКО

Джерело: http://uainfo.org/blognews/489553-moskva-ce-ukrayina-nova-strategya-geopoltiki-rosyi.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.