На прес-конференції Тимошенко побили журналіста за питання про Медведчука

Тимошенко

Сьогодні, 23 листопада, під час прес-конференції лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко охорона здійснила напад на журналіста.

Представника видання “Актуальна правда” Сергія Медяника змусили вийти із зали після запитання про співпрацю народного депутата із Віктором Медведчуком.

Після озвучення питання про можливу співпрацю Юлії Тимошенко та Віктора Медведчука і змісту декларації очільниці парламентської фракції ВО “Батьківщина” до журналіста підійшла охорона та примусово вивела із зали.

Конфлікт продовжився у коридорі прес-центру. Сергій Медяник заявив, що представники охоронної фірми заламали йому руки та били дверима оператора.

Нагадаємо, учора політик відмовилася коментувати свою позицію щодо нападу на офіс очільника “Українського вибору” Віктора Медведчука.

Раніше Юлія Тимошенко звинуватила представників влади у причетності до нападу на телеканал Інтер, який належить Дмитру Фірташу, Сергію Льовочкіну і Юрію Бойку. Сама Тимошенко, за оцінками медіаекспертів, постійно з’являється в ефірі Інтера.

Минулого тижня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Юлію Тимошенко у змові з Віктором Медведчуком, Сергієм Льовочкіним і Дмитром Фірташем з метою захоплення влади в Україні за кремлівським сценарієм.

Ляшко назвав Тимошенко “нафталіновою московською зозулею” і звернувся з вимогою до Президента Порошенка позбавити її українського громадянства за антидержавну діяльність.

21 листопада, у Києві протестувальники підпалили офіс українського переговорника у Мінську, лідера “Українського вибору” та кума Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.