Наслідки вбивства Бориса Нємцова відчують у всьому світі, – Держдеп США

Державний секретар США Джон Керрі назвав шокуючим розстріл опозиційного лідера Росії Бориса Нємцова в центрі Москви, закликавши російську владу невідкладно розслідувати всі факти злочину.

Про це йдеться в офіційній заяві глави Держдепартаменту США, оприлюдненій на сайті відомства.

«Я був шокований і засмучений, коли дізнався про брутальне вбивство колишнього віце-прем’єр-міністра Росії Бориса Нємцова в центрі Москви», – зазначив Керрі.

Борис Нємцов присвятив своє життя «більш демократичній, процвітаючій, відкритій Росії, а також міцним відносинам між РФ та її сусідами й партнерами, в тому числі зі Сполученими Штатами», наголосив глава держдепу.

У заяві підкреслюється, що Борис Нємцов служив своїй країні на багатьох посадах – у федеральному уряді, в парламенті, як губернатор Нижнього Новгорода та як політичний лідер і активіст.

На кожному пості «він прагнув реформувати та відкрити Росію, а також надати російському народу можливість більшого впливу в житті своєї країни», – передає «Укрінформ».

Керрі підкреслив, що втрата Бориса Нємцова «буде глибоко відчутною в Росії та в усьому світі».

Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/02/28/naslidky_vbyvstva_borysa_niemtsova_vidchuyut_u_vsomu_sviti__derzhdep_ssha_568540

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.