ПаНос Саакашвили. Саакашвили все так же дурит Народ, показывая видимость борьбы с коррупцией, вместо конкретных действий

Целый год у Саакашвили были в распоряжении все телеканалы, радио, газеты и журналы. Целый год Саакашвили делал вид борьбы с коррупцией вместо того, чтоб бороться с ПРИЧИНАМИ коррупции. Целый год ему говорили, в чем ПРИЧИНЫ коррупции, но он их даже не оповещал, ни в СМИ ни на многочисленных антикоррупционных форумах. В каждом выступлении выгораживал главного коррупционера — Порошенко.

Теперь же олигархи и «власть» несколко ограничили доступ к СМИ, как это 2 года успешно делали для движения 5.10. Но, все так же Саакашвили продолжает старую волынку — делать видимость борьбы с коррупцией, продолжать пытаться поменять лица на своих. Видимо, он не хочет победить коррупцию, а все так же сесть на потоки, как это успешно сделал Порошенко, а до него — Янукович, а до него — Ющенко, а еще ранее — Кучма… Не пытается он изменить СИСТЕМУ, т.к. Украина — не его страна. Украина интересна ему, как способ заработка, к сожалению…

Саакашвили

Почему я не верю Саакашвили и поддерживаю 5.10

Саакашвили — большая игра олигархов для продолжения власти олигархов (интервью еще начала 2016 года)

СМИ замалчивают 5.10 и продвигают кандидатом Саакашвили — вместо Порошенко. Так уже выбирали Януковича, Порошенко, а теперь — пытаются продвинуть Саакашвили. Не верьте СМИ! Читайте о 5.10!

Балашов про Саакашвили, пенсионеров, бомжей и России. #5.10 Спецоперация #Шалун 15.11.16

Саакашвили и барыги

Гига Липартиани про Саакашвили и Порошенко

Почему Саакашвили провалился

Об отставке Саакашвили

Балашов об отставке Саакашвили

Саакашвили — туз из рукава Порошенко

Михаил Саакашвили: Реформы стали ругательным словом

История сотрудничества с Саакашвили

Балашов входит в конфликт с Саакашвили

Открытое обращение Балашова к Саакашвили

Саакашвили — проект технологов Порошенко. Способ удержания у власти

Кучма, Янукович, Тимошенко, Порошенко, Яценюк, Саакашвили — это одна банда. Вся правда о СИСТЕМЕ

Саакашвили на Шустре live Говорит словами Балашова

Саакашвили собирается то ли украсть то ли просрать 400 млн грн

Документальный фильм Геннадия Балашова о событиях на майдане

10 пунктов программы 5.10

2 комментария

 • Іоаннес Шаргородець

  5.10 нам не підходить. Вони зітруть в порошок всю промисловість України, а нашу країну перетворять на мультикультурну клоаку.

  Як їхній вождь заявляв: «вільне переміщення, капіталів, товарів і людей». Вільне переміщення товарів знищить ті залишки промисловості, які у нас є і ще посилить наш статус сировинної колонії.

  Вільне переміщення людей призведе до шквалу міжрелігійних та міжрасових конфліктів, які роздирають США, Бразилію, Францію, Німеччину.

  Крім того 5.10 не сприятиме РОЗВИТКОВІ вітчизняного середнього класу, зробивши знак рівності між вітчизняними підприємцями та закордонними. Внаслідок цього майже вся наша економіка буде підконтрольна китайському, російському, турецькому, польському, американському капіталові.

  5.10 пропонує всі школи та університети зробити платними. А це зменшить кількість освічених людей і суттєво нашкодить розвиткові нашої країни.

  Ця партія, через відсутність проукраїнської мовно-культурної складової, не сприятиме розвиткові укр. мови, а значить і відривові від російського інформаційно-культурного простору, який нашій нації заважає розвинутися. Бо саме прив’язаність значної частини населення до того простору призвела до захоплення Криму, проросійських виступів на Півдні-Сході та українсько-російської війни. У багатьох випадках гратиме укр. мові на шкоду. Тому що її лідер ще жодного українського речення за своє життя не вимовив.

  Ця партія пропонує економічний неолібералізм, який у сучасних умовах не працює і лише посилить напівколоніяльну залежність нашої країни від могутніших держав.

  І 5.10 — це не єдина партія, що обіцяє зміни на краще. Є ще УНКП, очолювана Соскіним. От на цю партію я маю надію, але вона ще не дуже сильно розвинулася. У неї є готова програма. Ось такі 95 тез Лютера про 5.10.

  • Ви, мабудь, далекі від виробництва, а також від економіки…
   Для будь-якого виробниства впровадження системи 5.10 — не тільки не пошкодить, а принесе значний розвиток …
   Ви написали таку тираду зовсім не розуміючи те, про що пишете…

   Я раніше публікував розрахунки по виробництву IPhone в Україні. З Них Ви можете побачити, що при 5.10 таке виробництво тільки розквітає. Так відбувається при будь-якому виробництві…
   Звичайно, це не вигідно фірмам-прокладкам олігархам… А їх і не буде… Вони не вміють працювати в ринковому середовищі… Тому, вони і замовляють такі «пости», як Ви пишете… В яких нема суті та розуміння…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Website Protected by Spam Master