Партия 5.10 вместе с союзом общественных организаций 30 ноября в 9:00 придут на заседание Житомирского горсовета. Наша задача поддержать предпринимателей. Присоединяйтесь !!! Вместе мы сила.

Житомир

Партия 5.10 вместе с союзом общественных организаций 30 ноября в 9:00 придут на заседание Житомирского горсовета. Наша задача поддержать предпринимателей. Присоединяйтесь !!! Вместе мы сила.

УВАГА!!! ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМЦІ! ВСІ НА СЕСІЮ В СЕРЕДУ 30 ЛИСТОПАДА НА 9.00!
Союз громадських організацій Житомирщини розпочинає захист прав та інтересів житомирян, що постраждали чи страждають від незаконних чи корупційних дій продажних та брехливих чиновників міста Житомира та області.
Так як одною з основних частин потерпаючих від незаконних та корумпованих дій влади є малий та середній бізнес міста Житомира, а громадська організація «МОЛОДА ВЛАДА» та ПРОФСПІЛКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ЖИТОМИРЩИНИ, що створена на базі громадської організації є членами союзу громадських організацій, то організацію спільних дій приватних підприємців проти беззаконня влади я як голова ГО «МОЛОДА ВЛАДА» беру на себе.
План дій дуже простий…
ПРОБЛЕМИ ЩО НАМ СТВОРИЛА ВЛАДА СТАЮТЬ ПРОБЛЕМАМИ ТА ГОЛОВНОЮ БІЛЬЮ ПЕРСОНАЛЬНО ТИХ ЧИНОВНИКІВ, ЩО НАМ ЦІ ПРОБЛЕМИ СТВОРИЛИ!!!
Що треба робити:
1. 30го листопада всі підприємці, що бажають приєднатися до нашого наступу на цинічну брехню, корумповану діяльність чи бездіяльність влади приходять на 9.00 до міської ради під годинник. (будемо іти на сесію для виступу з вимогою створення комісії по розслідуванню корумпованих дій окремих чиновників)
2. До, підчас, після сесії створюємо список учасників комісії, проблем учасників та просто учасників для координації наших, погоджених більшістю дій. (створюємо цілодобову головну біль для чиновників, НАШІ ПРОБЛЕМИ СТАЮТЬ ЇХ ПРОБЛЕМАМИ, ДО ПАКЕТНОГО ВИРІШЕННЯ ВСІХ НАШИХ ПРОБЛЕМ РАЗОМ)
3. Учасники акції стають штатними та не штатними членами любої громадської організації, що входить до даного союзу громадських організацій, для подальшого захисту своїх інтересів, через союз громадських організацій.(союз громадських організацій запрошує приєднатися інші громадські організації бажаючі вступити до союзу громадських організацій)
ПАМЯТАЙТЕ! Коли у Вас все добре в Вашій роботі, немає ні яких проблем з владою, це Слава Богу! В такому випадку допоможіть на відстані будь якій з громадських організацій даного союзу в боротьбі проти корумпованої брехливої влади, бо рано чи пізно у Вас можуть з’явитися ці проблеми, і тільки потужна сила, така як даний союз, що буде тільки рости, Вас захистить. Зараз потрібні поки лише люди, велика кількість людей з великої букви!!!
Голова ГО «МОЛОДА ВЛАДА» Роман Кучер.
тел.067-776-00-10, 093-186-87-28, 0412-46-47-58,
romankycher53@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.