Петиція про впровадження 5.10

Петиція 5.10

Подаємо петицію на сайті https://petition.president.gov.ua/petition/add

Текст петиції. Жду зауважень:

Причинами корупції в Україні є зловживання владою посадовцями. В політики та державні посадовці рвуться для того, щоб получити побільше грошей з бюджету України та державних підприємств. Завдяки цьому в Україні виникло декілька олігархів, які стали неймовірно багатими завдяки зловживанням владою, зневагою до Законів України і які заволоділи всіма ЗМІ, державними підприємствами та створили монополії. Фактично, у олігархів зараз знаходяться всі важелі по встановленню будь-яких неймовірно великих цін монополіями та контролю всіх державних органів, що повинні були б обмежити ці можливості.

Як показали e-декларації багато чиновників мають неймовірно великі статки. Ці статки вони получили зловживаючи владою. Зловживаючи владою, пригноблюючи Народ України та вимагаючи хабарів.

Єдиний шлях для того, щоб цього не було: взагалі лишити можливості зловживати владою. Для того, щоб цього не було потрібно  обмежити апетит держави: державі для того, щоб ефективно працювати досить 5% від ВВП України. Тільки маючи цей ліміт, у держави буде потреба в оптимізації своїх процесів. Також при такому ліміті чиновники не зможуть багато накрасти, бо не зможуть виконувати свою роботу.

Зловживання владою призводить до того, що населення України стало бідним. За всі податки платить Народ, а не посадовці. Завдяки податкам, вартість товарів та послуг досягла неймовірно великої величини. Тому потрібно в Україні відмінити всі податки. Також, потрібно продати державні підприємства через відкриті, прозорі торги. А гроші, які отримаються завдяки продажу вкласти в державний пенсійний фонд, який повинен буде погасити всі свої борги, а також виплачувати державну пенсію громадянам України.

Потрібно впровадити протягом 1 місяця зміни в Україні:
1. Зняти цензуру в ЗМІ. Зняти блокування в ЗМІ інформації про рух 5.10, а також про все, що пов’язано з податками. Зняти вплив олігархів на ЗМІ. Кожний українець повинен знати про податки, які він сплачує. Знати про те, що платить податки кожний громадянин України.
2. Відмінити всі податки, акцизи та збори. Замість цього, впровадити тільки 2 податки: 5% — З ПРОДАЖУ, 10% — соціальний податок (береться при виплаті зарплат).
3. Оптимізувати державний апарат. Зняти всі державні функції в яких нема потреби. Залишити тількі функції судову, безпеки, правоохоронну, медицини, початкове навчання та оборона. Більшість міністерств ліквідувати, а всі державні підприємства — ліквідувати. Зменшити державний апарат на 95%.
4. Відкрити економічний кордон. Дозволити вільний рух товарів (крім небеспечних для життя) через кордон України, без податів та зборів (прямих та прихованих).
5. Дозволити громадянам України продавати, купувати, сдавати в аренду землю.
6. Дозволити розраховуватись в магазинах та через інтернет в будь-якій валюті. Зняти будь-які податки при обміні валют. Дозволити брати кредити, відкривати рахунки не тільки в Україні, але й за кордоном. Зняти будь-які обмеження в розрахунках будь-якими грошима та в будь-якій валюті.
7. Перевести ВСІ державні процеси в електронний вигляд. Створити систему повідомлень. Прибрати дозволи та справки.
8. За користування надрами України сплачувати всім громадянам України гроші.
9. Змінити всіх високо-посадовців, суддів, прокурорів, слідчих на людей, які ніколи не раніше не працювали в державних органах. При прийнятті на роботи ці посадовці повинні перевірку на поліграфі з публікацією всього процесу в інтернет в публічно доступних ресурсах.

Ресурси, де можна подати петицію:

  1. https://miygolos.com
  2. https://petition.president.gov.ua/
  3. https://petition.kievcity.gov.ua/petitions/
  4. https://itd.rada.gov.ua/services/Petitions/
  5. https://www.avaaz.org/page/ru/

Видео-блог Геннадия Балашова: https://www.youtube.com/user/GennadiyBalashov

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.