Результат переговорів №2 в Мінску

Після Мінська необхідність “плану Б” не зменшується – зростає!

Минулої ночі, під час “мирних” переговорів у Мінську, Путін додатково ввів на територію України 50 танків, 40 бронетранспортерів і 40 реактивних систем залпового вогню “Град”, “Смерч” і “Ураган”. Через неконтрольований нами Державний кордон України, в даному випадку – через пункт перетину Ізварине. Це офіційна інформація РНБО України.

На жаль, у Мінську не вдалося домовитися саме про цю КЛЮЧОВУ ПОЗИЦІЮ – про відновлення нашого контролю за Державним кордоном України.

Згідно підписаних документів, контроль над Державним кордоном України буде (точніше, може бути) відновлено лише наприкінці 2015 року. Причому за умови виконання Україною багатьох інших, контраверсійних і невигідних для нас, зобов’язань. Навіть невійськова людина розуміє, що це означає і наскільки це для нас небезпечно.

Досягнуті у Мінську домовленості – це справді важливий, але лише перший крок на шляху деескалації путінської агресії. Всі розуміють, що шлях цей буде довгим і дуже складним.

Я переконаний: нові домовленості жодним чином не знімають потреби розробки “плану Б” за участю США і Великої Британії. Навпаки – на фоні такого нахабного нарощування Путіним своєї військової присутності, навіть під час “мирних” переговорів, і його бажання контролювати наш Державний кордон ще протягом 10 місяців, це завдання стає ще більш актуальним. Повторю: актуальним для всіх нас – для України, Європи і світу.

http://society.lb.ua/war/2015/02/12/295339_poka_minske_shli_peregovori.html

Анатлій Гриценко

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100003313481489&fref=nf&pnref=story

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.