США обязаны предоставить Украине самолеты и средства ПРО и ПВО

Рассматривая вопрос, как получилось, что Украина оказалась беззащитной от нанесения по ее городам и мирному населению ракетных и бомбовых ударов с территории России, Беларуси и акватории Черного моря, необходимо совершить короткий экскурс в историю независимой Украины.

Далее текст на языке оригинала

У 1992 р. ВПС України мали 1100 бойових літаків. Розглянемо тільки склад і долю ракетоносної авіації, які могли б завдавати ударів по території агресора – РФ, навіть не заходячи в її повітряний простір (дальність пуску ракет близько 2000 км).

Отже, тільки з армійської ракетоносної авіації Україна мала близько 30 Ту-16, 96 літаків Ту-22 різних модифікацій (в т.ч. розвідки і РЕБ), 23 Ту-95, 19 Ту-160, а також арсенали авіаційних крилатих ракет Х-55 (1068 шт) та Х-22 (423 шт). Крім того, Україна отримала 3 полки морських ракетоносців Ту-22 та Ту-16 зі складу ЧФ.

За президента Кучма, при активному тиску Державного Департаменту США, було знищено 60 ракетоносців Ту-22, 10 од.Ту-160,19 од.Ту-95 и 487 крилатих ракет Х-55 и 423 крилаті ракети Х-22.

У 1999г Україна, за згодою США, передала майбутньому агресору – Росії, 8 стратегічних ракетоносців Ту-160, 3 ракетоносця Ту-95 і 581 крилату ракету Х-55.Саме ці літаки здійснюють ракетні обстріли по МАРІУПОЛЮ, КИЄВУ, СУМАМ, ЧЕРНІГОВУ, ВІННИЦІ, ДНІПРУ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ І ІНШИМ, Вбиваючи тисячі мирних мешканців і зруйнуючи житлові будинки і лікарні.

У 2001р. Україна продала 12 крилатих ракет в ІРАН та 6 одиниць у Китай.

Було також знищено 7 протичовнових літаків Ту-142, а тепер підводні човни РФ завдають ударів ракетами “Калібр” з акваторії Чорного моря.

Таким чином, Україна, під тиском і вмовляннями США, ПОВНІСТТЮ І БЕЗ КОМПЕНСАЦІЇ знищила свою ракетоносну авіацію і крилаті ракети авіаційного базування, вартістю в десятки мільярдів доларів.чим дозволила агресору РФ, БЕЗКАРНО ЩОДЕННО НАНОСИТИ ВАРВАРСЬКІ РАКЕТНІ УДАРИ ПО МІСТАМ УКРАЇНИ ,ЗМУШУЮЧИ МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ У СТРАХУ ПОКИДАТИ СВОЇ БУДИНКИ ТА УКРАЇНУ.

Адже це знищене озброєння не було ядерним і не становило загрози для США.

Якби Україна не піддалася на вмовляння та не знищила свою ракетоносну авіацію, то ніколи б Путін не шукав війни з Україною. Крим та Донбас були б українськими і мільйони людей не втекли б у паніці з країни.

Вважаємо, що Адміністрація та Конгрес США ПОВИННІ в терміновому порядку надати народу України необхідні засоби протиракетної та протиповітряної оборони для недопущення безкарного знищення українського народу та його міст.

Источник: https://news.obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.