Влада продовжує дискредитацію “Правого сектора”

У Києві під час затримання підозрюваних у пограбуванні АЗС загинули двоє співробітників міліції, ще троє отримали поранення. Очільник МВС Арсен Аваков повідомив, що підозрювані у вбивстві двох співробітників міліції затримані. Один з них убитий в перестрілці. В ході огляду машини затриманих були виявлені два автомати і чотири магазини до них з патронами 5,45, дві гранати, грудні нашивки з написом “Спецпідрозділ Торнадо” і “УПА”, телефонні картки різних операторів і аркуш паперу з планом приміщення.

Сьогодні ж в ефірі “5 каналу” радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко повідомив, що у затриманих за вбивство міліціонерів у Києві, окрім арсеналу зброї виявили нашивки “Правого сектора” та батальйону «Торнадо”.

Отже, Аваков і його радник суперечать одне одному, а інформація про «Правий сектор» взагалі з’явилася аж на другий (!!) день. Тобто міліція знайшла нашивки Торнадо і УПА, потім через день повернулась і “помітила”, що нашивки УПА – це насправді “Правий сектор”? Жодних підтверджень представники МВС не надають. «Правий сектор» розцінює дану заяву, як продовження тиску влади з метою дискредитації «Правого сектора».


«Правий сектор» жодним чином не причетний до даної трагедії, однак пан Варченко навмисно озвучує назву нашого руху, аби пов’язати нас із цими жахливими вбивствами.

Схоже, влада у бажанні зганьбити ім’я «Правого сектора» опускається до рівня славнозвісних “візиток Яроша”.

Джерело: http://pravyysektor.info/news/vlada-prodovzhuje-hanebnu-dyskredytatsiyu-pravoho-sektora/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.