Анатолій Гриценко в програмі “Гра у класику” на телеканалі ZIK (22.02.2016)

Анатолій Гриценко в програмі Гра у класику

Гриценко: Ніхто не шукав шляхів як захистити Крим.

Оприлюднена стенограма засідання РНБО свідчить про те, що ніхто із учасників того засідання не ставив собі за мету знайти шляхи як захистити Крим. Про це лідер політичної партії „Громадянська позиція” Анатолій Гриценко заявив в ефірі програми „Гра у класику” на телеканалі ZIK.

„З самого початку і до кінця обговорення ніхто не шукав шляхів як захистити Крим. Там поставили мету не боротися за Крим”, – сказав він.

Раніше у коментарі виданню „Гордон”, Анатолій Гриценко зазначив, що оприлюднена стенограма показала абсолютну недієздатність і некомпетентність людей, що займають високі кабінети. „Зовні зі стенограми виглядає, що Турчинов займав жорсткішу і наближену до державницької позиції. Але він не повинен був діяти так, як вирішили боягузливі члени Радбезу. Адже тільки він був гарантом недоторканності кордонів України. Що б йому не радили, він повинен був діяти за законом “, – зазначив він.

За його словами, на тому засіданні не було “розмови державних мужів”.

“Це була розмова дилетантів і боягузів, які не знають законів. Не розуміють, як діяти при виникненні терористичної загрози. Для цього і існує закон про протидію тероризму. За ним ключова роль відводиться голові СБУ. Про це не прозвучало ні слова. Не згадали і про вимогу закону про оборону, за яким вводиться військовий стан, створюється ставка і так далі. Звучали абсолютно несистемні, непродумані пропозиції. Таке відчуття, що це була імпровізація в режимі мозкового штурму. Результатом і стала здача Криму “, – сказав політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *