Банда Порошенко не віддасть Україну без бою. Загальна мобілізація!!!

Порошенко и Яценюк

– Я не вважаю, що Порошенко гірше Януковича чи що Янукович гірше Порошенко, пише Степан  Мазура. Погодьтеся, що всі 24 роки в Україні були зрадники на посадах Президентів і яка різниця хто з них гірше, якщо всі вони були ворогами України?

Сьогодні в Мінську Україну представляє Кучма. Мабуть багато з вас забули, що проти бандитського клану Кучми виходили люди під час “Помаранчевої Революції”, щоб не допустити приходу до влади ставленика Кучми – Януковича. Ви забули наші гасла? Клан Кучми підім’яв під себе майже всю Україну! А сьогодні Кучма представляє Україну в Мінську. Зрозумійте, рідні, немає різниці між ними усіма – це одна банда. Просто “смотрящі” час від часу змінюються, щоб створювати видимість змін і не доводити народ до крайності. Нам потрібен не новий Президент, нам потрібна Революція (кардинальна зміна) самого устрою влади в Україні. Давайте зробимо так: 100 найбільш шанованих ветеранів АТО+100 волонтерів з АТО, які не заплямували свою честь+100 найбільш шанованих професорів України з таких галузей знань як: економіка, медицина, освіта, виробництво, інновації та інші, але на парламентських виборах ми не голосуємо “ЗА”, а голосуємо “ПРОТИ” сумнівних кандидатів і вибиваємо їх з “списків гідних”. У нову Верховну Раду пройдуть тільки гідні: ветерани, волонтери, вчені. Посаду Президента упраздняем як у Великобританії на прем’єр-міністра, який несе в собі повноваження головнокомандуючого при підтримці депутатів Парламенту, а не волею своєю. Це і буде першим кроком до втілення нашої мрії про квітучу та незалежну Україну:

1) Ветерани АТО не дозволять Україні бути слабкою.

2) Волонтери АТО не допустять корупції.

3) Професора різних наук дадуть новому Парламенту України інтелект і орієнтир на дійсно корисні реформи для держави.

Тільки так ми отримаємо владу, яка буде працювати НА Україну, а не вся Україна НА “владу”.

Я люблю Україну як свою маму. Не менше. Мені життя дали дві жінки: моя мама та друга моя мама – Україна. У мене дві мами. І я не зможу відповісти яка з них мені дорожче. Не зможу …

22 лютого 2014 року депутати Верховної Ради відсторонили Віктора Януковича від займаної посади. 23 лютого Олександр Турчинов зайняв посаду виконуючого обов’язки Президента України для того, щоб Україна не залишилася без Президента до обрання Петра Порошенка. Всі хто сьогодні при владі – це одна банда. На Майдані стояли люди, які мріяли про процвітаючу і вільну Україну, а серед нас були зрадники, які маніпулювали людьми і їм було плювати на Україну – вони хотіли лише відігнати від корита банду Януковича, щоб зайняти його місце.

23 лютого 2015 року виповниться рівно два роки з дня приходу до влади банди Порошенко. Виходимо на Майдан і підводимо підсумки. Виходимо не мітингувати! Виходимо для того, щоб озвучити ультиматум на адресу ГПУ. Порошенко нелегітимний Президент тому, що відповідно до ст. 103 Конституції України посаду Президента України не може зайняти людина у якой є свій бізнес (посилання на текст статті Конституції –http://kodeksy.com.ua/konstitutsiya_ukraini/statja-103.htm

).Та ви тільки задумайтеся над цим, Порошенко нелегітимний Президент, а ми тут виходимо на Майдан і думаємо як його прибрати. Яяяяяяяяяяяяк? Повторюю – він порушив самий головний закон країни – Конституцію України!!! Порошенко – злочинець!

Багато хто з вас не виходять на Майдан, відповідаючи, що хочуть рішучих дій (штурм урядових будівель), але ви згадайте – Революція Гідності тривала МІСЯЦІ, а не години одного дня.

23 лютого беремо намети, харчі, предмети особистої самооборони і спрямовуються на Майдан до 12:00 години і пам’ятайте, що нас підтримає поліція, армія та Національна гвардія тільки тоді, коли нас на Майдані буде понад 100 тисяч (і це вже знають всі) і тільки тоді ми підемо на штурм!!!

Джерело: http://ukrreal.info/ua/statti/68529-banda-poroshenko-ne-viddast-ukrainu-bez-boyu-zagalna-mobilizatsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *