Бійці 17-ї бригади більше не будуть виконувати накази командування

ukr1

У другому батальйоні 17-ї танкової бригади ЗСУ бійці виступили з різкою критикою свого командування та керівництва ЗСУ та заявили, що не будуть виконувати накази, тому що держава затягує їхню демобілізацію. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Хвилю.

 «За весь рік ми не разу не були на ротації. Нас зараз просто не хочуть відпускати додому. Комбриг бригади відмахнувся від усього і поїхав у відпустку. Йому там краще, напевно, ніж нам тут», – сказав один із солдатів.
Він також заявив, що їх вмовляють служити далі. «Ми після всього цього свавілля – проти. Якщо ще в березні відсотків 50 залишилися б служити, то зараз вже таких немає. Винних у цьому потрібно було покарати, також як і тих, хто винен у Іловайську та інших котлах», – додав він.
Військові також поскаржилися на жахливе матеріальне забезпечення. Солдати одягаються або самі, або за рахунок волонтерів. “Що буде далі? У нас терпець урвався. Ми – не труси. Ми – не дезертири. Ми не відступили зі своїх позицій. Але тепер нам плювати на наше командування, також як і йому плювати на нас. Будь-які їхні вказівки нами будуть ігноруватися. Ми не здамо зброю. Роззброювати нас не треба. Ми готові піти на дембель. Заради дембеля зброю здамо. Якщо спробують нас взяти. Спецназ або хто ще, то відсіч отримають», – резюмував солдат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.