Більшість українців незадоволені роботою Порошенка, Кабміну та Ради

Громадяни України дедалі більше розчаровуються у вищих державних органах і незадоволені роботою президента Петра Порошенка, Кабінету міністрів та Верховної Ради. Про це свідчать дані березневого опитування TNS On-line Track. Як зазначається у дослідженні, протягом останніх 4-х місяців спостерігається тенденція поступового зниження рівня задоволеності діяльністю президента. Так, більше половини респондентів (52%) повністю або скоріше незадоволені діяльністю Порошенка. Натомість кількість задоволених – 19%, серед них третина українців зі Сходу України (34%) і майже порівну у Західному (16%) та Північному регіонах (14%).
384702306

Водночас діяльністю Кабміну незадоволені 69% опитаних громадян і лише 8% респондентів повністю чи скоріше задоволені роботою уряду.
384702305

Так само лише 8% українців вважають діяльність парламенту частково або повністю задовільною, тоді як майже три чверті опитаних абсолютно або скоріше незадоволені діяльністю Верховної Ради.
384702308

Традиційно більшість тих, хто негативно оцінює діяльність українського парламенту, є жителями Східного регіону(42%), на Заході таких респондентів менше – 23%. Зазначимо, третя хвиля дослідження проводилася 13-18 березня 2015 року методом онлайн-опитування на території всієї України серед чоловіків і жінок віком від 18 до 55 років. Вибірка становить 1000 осіб – квотна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту. Індекс – показник, побудований на основі середніх значень відповідей респондентів за шкалою нормованої у діапазоні від 0 до 100, де 0 відповідає найбільш від’ємному значенню шкали, а 100 – найбільш позитивному, 50 – медіана, яка дозволяє ідентифікувати поточне значення як вище або нижче за середнє у вибірці. Індекс побудований для зручності відстеження динаміки завдяки своїй чутливості і для зручності порівняння між собою показників із різними шкалами.
Джерело: http://tsn.ua/ukrayina/bilshist-ukrayinciv-nezadovoleni-robotoyu-poroshenka-kabminu-ta-radi-422674.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.