Бойовики знищили базу ЗСУ під Авдіївкою

9565776db3fb9d94cfe560abad9b45441436932235

Протягом декількох годин бойовики інтенсивно обстрілювали з танків район Авдіївки, важко поранивши українського бійця і зруйнувавши базу ЗСУ. Крім того, українські військовослужбовці, що захищають позиції в цьому районі, понесли значні матеріальні втрати: підірваний автомобіль, постраждало все їхнє майно.
Новину повідомив солдат Борис Пенчук, передає «Преса України».
«Авдіївка. Страшний обстріл … Кілька годин підряд сепари з особливою запеклістю з танків і САУ б’ють по наших позиціях. Вчора розбита одна наша база, СЬОГОДНІ – друга. Знову маємо чергового “трьохсотого”. Важкий…», – повідомив Пенчук.
Бойовики наносять вогневі удари з боку моста по Ясинуватської трасі, але сили АТО не відповідають їм через Мінські угоди.
За словами Пенчука, всі солдати, слава Богу, залишилися живі, але зазнали значних матеріальних втрат. Був знищено автомобіль військовослужбовців та багато іншого. Боєць просить небайдужих допомогти солдатам речами першої необхідності.

Пан Порошенко! Які Минські угоди, коли бойовики їх ніколи не признавали та не виконували ??? Пан Порошенко, ви працюєте на ворого чи на Україну ???

 


Джерело: http://ukrnovyny.blogspot.com/2015/07/blog-post_288.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *