Братья ДНР и ЛНР — Яценюк и Порошенко

Из facebook (курсивом — мои комментарии)

СБУ в курсі? (Конечно, в курсе. Они все и организовали. СБУ и Минобороны все это время сотрудничали с ФСБ…)
Олена Білозерська
УВАГА! ВСІМ-ВСІМ-ВСІМ — ТЕРМІНОВИЙ РЕПОСТ.
От вам і «бандитські розборки». Інформація про те, що у Мукачевому хлопці з ПС не «ділили сфери впливу», а воювали зі справжнісінькими сепарами, які, як повідомлялося, діють на гроші Медведчука і Путіна і планують проголосити «Закарпатську народну республіку», щоб підпалити Україну з другого кінця, схоже, виявилася правдою.
Нижче — скріншот зі сторінки Вконтакті Едуарда Гілазова. Це командир «новоросійської» диверсійно-розвідувальної групи «Рязань». Група доволі відома, інформація про неї часто з’являлася у ворожих ЗМІ — у вигляді інтерв’ю з командирами і бійцями тощо.
Ось що сьогодні написав Гілазов (мовою оригіналу, орфографія збережена):
«11.07.2015 года, в ходе боестолкновения с ДРГ противника в Мукачево погиб боец народного ополчения Донбасса и получил ранение боец с позывным Заяц. Операция по ликвидации производилась карательными отрядами Правого сектора за участием Киевской Хунты. Весь цирк и шумиха поднята для отвода глаз о бесчинствах в Закарпатской народной республики, которая является частью Новороссии. Земля пухом павшему воину».
http://m.vk.com/id123959274
Якщо йому не зламали сторінку, то…
Усім все має стати ясно.
Це не наші хлопці влаштували війну за 2 тис. км від лінії фронту — це війна, нав’язана нам ворогом, зробила стрибок довжиною у 2 тис.км.

TQGfkv5CEZw

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.