Через добу мовчання Ярош зробив заяву

dmitrij-jarosh-srochno-edet-v-kiev_f11613fb7c4f383c5be3d200a810e94d-300x167

Глава Правого сектора і народний депутат Дмитро Ярош через добу «мовчання» зробив заяву і розповів про хід переговорів з владою, передають Патріоти України.
«Разом з керівництвом АТЦ працюємо по стабілізації ситуації. Будь-яка інформація про переміщення з місць своєї дислокації батальйонів ДУК ПС не відповідає дійсності. Особовий склад знаходиться на базах і виконує бойові завдання в зонах своєї відповідальності, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність держави», – йдеться в повідомленні.
Також він додав, що «Правий сектор» проводить мирні політичні акції по всій Україні, озвученими вимогами. Ярош звернувся до всього українського народу із закликом максимально підтримати їх.
«Підкреслюю необхідність всьому членству ВПР ПС чітко слідувати вказівкам свого безпосереднього керівництва», – пише Ярош. Також нардеп закликав не звертати уваги «на помилкові інформаційні вкидання, які розповсюджуються для дискредитації ПС і провокують українське кровопролиття».
Нагадаємо, більше доби не надходило жодної інформації про хід переговорів, лише в СБУ заявили, що час здатися у ПС минув. Як повідомлялося раніше, в неділю вранці Дмитро Ярош прилетів на Закарпатті для переговорів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *