Чергова зрада Порошенка: енергетику віддають убивцям українців

Петро Порошенко призначив членом Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерія Тарасюка. Останній пов’язаний із російським кримінальним авторитетом Олександром Сурковим, якого пов’язують із розстрілом активістів Євромайдану.

Про це пише у своєму блозі народний депутат Андрій Левус.

«Вaлepій Тapacюк у 2006 році брав особисту участь у peйдepcькoму захопленні столичного готелю «Руcь». Її здійснювало «лужніковське» кримінальне угруповання. Лідepoм цієї гpупи є Олeкcaндp Бaбaкoв, дeпутaт Держдуми РФ, який гoлocувaв зa aнeкcію Кpиму. Він є співвласником 10 oбленepгo в Укpaїні. У компанії «VS Energy», яка представляє в Україні інтереси цієї мафії, тривалий час Валерій Тарасюк був віцe-пpeзидeнтoм», — пише нардеп.

Беззаперечною для народного обранця є також дружба Валерія Тарасюка із російським кримінальним автритетом Олександром Сурковим, якого наразі обвинувачують у вбивствах активістів Євромайдану.

«Правдиві новини» вже писали про зв’язки Блоку Петра Порошенка із цими одіозними постатями. Деталі читайте тут.

Іван Розбаш

Джерело: http://newspravda.com/index.php/suspilstvo/482-cherhova-zrada-poroshenka-enerhetyku-viddaiut-ubyvtsiam-ukraintsiv.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.