Чому ЗМІ замовчують проблему політв’язнів ‘нового’ режиму

vyazen

Зараз, коли громадське протистояння між українськими патріотами і провладними бандформуваннями знову загострились і суспільство його нарешті побачило, треба згадати і про узників нового злочинного режиму.

Зараз на вулиці Банковій триває безстрокова акція протесту, там вже з’явилося багато журналістів, хоча в цілому провладні ЗМІ обинають тему «Нового Майдану». А от коли 10 липня біля паркану АП акцію протесту проводив Комітет визволення політв’язнів і бійці батальйона «ОУН», жодне рейтингове видання (крім Правдивих Новин) не згадало про цю подію, а політв’язнів у нас сотні, якщо не тисячі.

Мабуть, і Надія Савченко, про яку кожного дня пишуть поважні ЗМІ, якби не сиділа зараз у російській в’язниці, то потрапила б в українську тюрму. Про Надію Савченко чули всі, а про Віту Заверуху, якій виповнилось 19 років вже за гратами, пересічні українці нічого не знають. Тотальне зомбування населення проводиться за примітивними кремлівськими схемами, які для українських телеканалів, мабуть, у Кремлі ж і розробляються. Наочно це можна було спостерігати вчора і сьогодні, коли «поважні» ЗМІ одночасно затаврували «бандитів-правосеків». Хоча іноді до українців потроху хоч щось доходить: все ж таки Україна не Росія. Довго аналізувати не треба: лугандонське кацапобидло називає «айдарівців» бандитами, хамло Москаль і пахан Авакян називають «айдарівців» бандитами, лугандонці називають бандитами батальйон «Торнадо» — тут вже відставний ментяра Москаль називає «Торнадо» бандитами. Вся Лугандонія і як мінімум половина Росії бояться «бандитів» з «Правого Сектора»… Таки ж да! Солодкий Порошенко і солоденький латентний пахан МВС теж називають «Правий Сектор» бандитами і дають наказ фізично знищити патріотів України, хоча в тих подіях був бандитом насправді ще треба розбиратись.

А тим часом за гратами патріотів катують, а іноді, мабуть, і вбивають. Журналістка Ірма Крат, яка вирішила провести власне розслідування слів Віти Заверухи про те, що в камері № 350 Лук’янівського СІЗО вже 2 місяці перебуває 19-річна дівчина вся провина якої заключалася в тому, що вона написала декілька відвертих заміток у Фейсбуці проти режиму Порошенка. Ірма Крат дійшла до сумної думки про те, що дівчини, можливо, вже немає в живих, бо до неї не допускають ні родичів, ні адвоката — вона просто зникла. І це лише один кричущий факт, який нам відомий, хоч зараз багато хто з патріотів часто зникає безвісти, як це було взимку 2014 року під час трагічних подій на Майдані.

Звісно, що олігархічні телеканали так само як і провладні друковані видання не згадують про це, бо ж і журналісти зараз часто гинуть, особливо ті, хто не догодив «шоколаднокулявлобному» режиму.

Микола Крамольник


Джерело: http://newspravda.com/index.php/pryhody/982-chomu-zmi-zamovchuiut-problemu-politv-iazniv-novoho-rezhymu.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.