ДАНИИЛ ЯНЕВСКИЙ: «ЗА ЧТО УКРАИНА ВОЮЕТ – ЗА МЕРЗАВЦЕВ У ВЛАСТИ?»

113538

«Петре Олексійовичу, хвилююсь я, Ваш виборець. Не сплю. Чекаю відповіді котру вже годину поспіль. Був би громадянином США – з офісу Президента за годину би надійшла відповідь. З вашої канцелярії – як з козла молока.Вчерашнее оправдание судом бывшего ректора Налоговой академии Петра Мельника вызвало бурную реакцию в соцсетях. Но наиболее кратко и эмоционально все претензии к власти сформулирвал ведущий Даниил Яневский:
Ніч на дворі, а відповіді немає… 

Генеральчика отого ще не везуть в Курахово електростанцію охороняти? 

Відзначені правоохоронці, які його за фаберже взяли? Мо Ви їм особисто подякували за захист моїх конституційних прав?
Немає вісток про закриття гамузом Генпрокуратури разом із очільником Гузирьом чи як там його? Про Головного Прозекутора взагалі мовчу – пошто на такій посаді хвора людина? Нехай лікується на здоров’я.

Чому не знесено за півтора роки паркан навколо Кончі-Заспи урядової – там роботи на два дні! Просто бульдозер підігнати – і вйо! Або нас попросіть – ми вже власним коштом та спільними зусиллями… А чому ті державні оті дачі не передані родинам загиблих, поранених в так званій АТО?

Чому тільки одну податкову розстріляли з гранатомета – люди мене мучать такими питаннями, що відповідати? Питають, де взяти гранатомети, а я відгавкуюсь, нечема…

На Вашому каналі – гасло «Україна понад усе». Понад що? Понад Божий Завіт? Понад народ наш? Понад Закон? 
Чому Підрахуй ще топче українську землю?

Мельника! Увага! Суд! Звільнив! Від карної відповідальності! І Ви ще із кулеметом в руках той суд не запитали, на якій підставі? 

За що Україна воює? За кого гинуть кращі з кращих? За мерзоту у владі?

Чому публічно не страчені на Майдані перші 100 хабарників з числа міністрів, депутатів, прокурорів, суддів, ментів, інших зрадників Отчини?
Чи розумієте Ви, що йдеться не про цукорки і навіть не про процвітання Вашого солодкого бізнесу, а про долю українців всіх національностей і віросповідань?

Сєня цей ваш – вобше особстаття… 

Цеголко, дай отвіт людям! 

Не мені – ваша влада давно на мене начхала і забула. Тим дурням, які за вас, мо, ще десь колись проголосують. Коктейлем. Молотова».

Инетересно, прокомментирует ситуацию Порошенко или нет?


Джерело: http://bbcccnn.com.ua/archives/8246

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *