До контрабанди сигарет причетні всі сторони у Мукачевому, — Найєм

592588

За інформацією місцевих жителів, до контрабанди сигарет на Закарпатті причетні всі сторони конфлікту, який розпочався в суботу, 11 липня.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України Мустафа Найєм.

За інформацією місцевих жителів, до контрабанди сигарет в області причетні всі сторони сьогоднішнього конфлікту. Одні займалися організацією, інші знімали данину за “дах”, треті — забезпечували “дах”. Причиною збройного протистояння стало банальне небажання однієї зі сторін платити данину,
— пише нардеп.

За його словами, одна вантажівка контрабандних сигарет з України до Італії приносить 470 тис євро доходу “чистими”, тобто за вирахуванням хабарів на всіх митницях.

“У тиждень через “зеленку” виїжджає від 3 до 5 фур”, — зазначив Найєм.

Як підкреслив депутат, боротьба з контрабандою не виправдовує використання “Правим сектором” великокаліберної зброї у мирному Мукачевому.

Дмитру Ярошу та його підлеглим краще докладно і в деталях розповісти, з ким саме вони “боролися проти контрабанди”, хто конкретно і через які прикордонні пункти вивозив вантажі. В іншому випадку, це означає, що вони знали, але мовчали; боролися, але домовлялися; не домовилися, вирішили стріляти,
— наголосив Найєм.

Нагадаємо, в СБУ та МВС готові вжити всіх заходів для роззброєння бійців “Правого сектору” поблизу Мукачевого та розпочинають евакуацію населення з села, в районі якого вони забарикадувались.

Тим часом Провід “Правого сектора” закликає своїх прихильників продовжувати безстрокові акціїпротесту, які розпочались у суботу в низці міст України, до арешту винних, на думку руху, у подіях в Мукачевому.


Джерело: http://24tv.ua/news/showNews.do?do_kontrabandi_sigaret_prichetni_vsi_storoni_u_mukachevomu__nayyem&objectId=592588&tag=ukrayina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *