Добровольчі батальйони спецназу МВС стали на захист Авакова

b7362758952deefb7fd0ceda6abcee9b1436892315

Добровольчі батальйони спецпризначення МВС заявили про відданість Міністру внутрішніх справ і виступили проти відставки Арсена Авакова. Про це на брифінгу сказав начальник Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення МВС Юрій Покіньборода.

Новину передає «Преса України».

«Ми заявляємо, що заклики про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова інспіруються і призиваються реакційними силами, які бояться розгорнутої міністром боротьби з корупцією, у тому числі в силових відомствах і у вищих держструктурах», – сказав він.

Покіньборода і керівництво добровольчих батальйонів «Кіровоград», «Київщина», «Гарпун», «Січ» і «Свята Марія» оприлюднили спільну заяву з приводу подій в Мукачевому і роботи МВС.

Відповідну заяву підтримали всі 35 батальйонів МВС. На сьогодні під ним вже підписалися 25 батальйонів.

Крім цього, батальйони спростували звинувачення в некерованості і запевнили, що готові виконувати накази командирів, як на фронті, так і в тилу.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поважає лідера ДУК «Правий сектор» Дмитра Яроша за його чесну боротьбу за Україну. У той же час Аваков зазначив, що серед «ПС» є бандити, які лише прикриваються шевронами «Правого сектора». До них глава МВС ставитися вкрай негативно.

Залишити відповідь