Федерація роботодавців України закликає Порошенка відправити Кабмін у відставку

Федерація роботодавців України (ФРУ) закликає Президента України Петра Порошенка та голів парламентських фракцій відправити уряд у відставку.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті Федерації роботодавців у вівторок.

«Антинародна та антиукраїнська політика чинного уряду України призвела до неоголошеного дефолту в державі. Результатом непрофесійної діяльності уряду стало те, що вперше з часу введення в обіг гривні валовий зовнішній борг перевищив ВВП і становить 110,5%. За час роботи уряду державний борг України зріс утричі і сягнув 1,4 трлн грн, відтік іноземного капіталу сягнув $16 млрд, падіння експортної виручки – $14 млрд», – йдеться у відкритому зверненні президії ради ФРУ до Президента України та лідерів парламентських фракцій, прийнятому у вівторок.

У Федерації роботодавців зазначають, що бізнес для стабілізації ситуації в Україні пропонує ввести мораторій на приватизацію в період кризи, відмовитися від політики запозичень і проведення політики залучення інвестицій, запровадити експертизу всіх рішень уряду, що стосуються господарської діяльності. «Я за продаж підприємств, тому що держава – поганий управлінець, але приватизацію потрібно проводити не в умовах кризи і дефолту», – сказав голова ФРУ Дмитро Фірташ.

Крім того, в повідомленні зазначено, що залишаються невирішеними питання корупції, погашення заборгованості держави перед бізнесом, що сягнула 100 млрд грн. Також за рік на 1 млн людей зросла кількість безробітних.

«Коли уряд каже, що дефолт ніяк не вплине на країну, то це не правда. Може бути дуже багато проблем. Сьогодні економіка перебуває у важкому становищі, все навантаження лягло на бізнес, на людей. При цьому уряд не чує ні бізнес, ні профспілки. Тому ми закликаємо президента та голів парламентських фракцій відправити цей уряд у відставку. Що швидше вони нас почують, то швидше в державі буде політика творення, а не руйнування. Україні потрібен прем’єр, який захищатиме інтереси свого народу, своєї держави і бізнесу. Такому прем’єру бізнес готовий підставити плече», – зазначив Д. Фірташ.

ФРУ об’єднує близько 8,5 тис. підприємств, на яких працюють понад 5 млн людей.


Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/06/30/federatsiya_robotodavtsiv_ukrainy_zaklykaie_poroshenka_vidpravyty_kabmin_u_vidstavku_603436

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *