Гриценко: Треба негайно скликати засідання РНБО і рятувати гривню

Треба негайно скликати засідання РНБО і рятувати гривню, оскільки неконтрольована ситуація з курсом вже вийшла на рівень загрози національній безпеці України.

Про це у Фейсбук написав голова експертної ради партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

На переконання Гриценка, щоб запобігти фінансового, а за ним – економічного і соціального коллапсу в Україні, Президентові треба негайно скликати засідання РНБО та прийняти системні управлінські і кадрові рішення.

Подаємо пост А. Гриценка повнотекстово:

«Треба негайно скликати засідання РНБО – і рятувати гривню!

30,6 – до такої позначки вже впала гривня за долар на міжбанківському валютному ринку. Не треба бути фахівцем-фінасистом, щоб зрозуміти – неконтрольована ситуація вже вийшла на рівень загрози національній безпеці України. З вкрай тяжкими і небезпечними для країни наслідками.

Щоб запобігтити фінансового, а за ним – економічного і соціального колапсу, Президентові треба негайно скликати засідання РНБО. Щоб вийти на системні управлінські й кадрові рішення, які у тісній координації з професійними об’єднаннями підприємців мають реалізувати уряд, Нацбанк, Антимонопольний комітет, Держфінмоніторинг, Генпрокуратура…

Дальша бездіяльно-очікувальна позиція страуса, зі сподіваннями лише на кредити МВФ заведе країну до табору failed-states. Цього не можна допустити!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.