Київ починає збір підписів проти Яценюка

Минуло півмісяця з того моменту, як Прем’єр-міністру висунули серйозні обвинувачення. Його підозрюють в причетності до викрадання ні багато, ні мало 7,6 мільярда гривень. Після цього ми побачили постановочні арешти, заяви Яценюка, що він готовий співпрацювати зі слідством. Все це – не більше, ніж замилювання очей. Але авторитетно заявляю, Арсенію Петровичу, ви догралися. Якщо ГПУ не хоче розслідувати цю скандальну справу, то за неї візьмуться молоді депутати! Я починаю збір підписів з вимогою створити тимчасову слідчу комісію ВР, що покликана розслідувати злочини Уряду!

Я та декілька моїх колег зареєстрували у Раді проекти постанов, які передбачають створення тимчасових слідчих комісій.  Усі вони мають єдину мету – аби злочини, до яких причетний Уряд, були розслідувані. Зокрема, ця комісія має перевірити ті корупційні факти, у яких екс-голова Держфінінспекції Гордієнко звинуватив Арсенія Яценюка та його Уряд. Це чи не перший в історії шанс притягнути до відповідальності не просто якусь «сошку», а перших осіб держави.Для того, аби всі могли зрозуміти, що таке 7,6 мільярда гривень, я наведу конкретні приклади. Це виплата пенсій протягом півроку. Це 25% річного бюджету на підготовку військових. Це у 50 разів більше, ніж сума на протезування учасників АТО. Або у 180 разів більше, ніж сума на шкільні автобуси в сільській місцевості. Автомобілісти за рік витратять на дороги вдвічі менше, ніж вкрав Уряд. Порівнювати можна до безкінечності!

Спустити це з рук Яценюку та Ко – неприпустимо. Генпрокуратура навряд чи швидко та об’єктивно зможе розібратися в цій справі. А от молоді вже нового покоління впораються з цим. Для того ж, аби рішення про створення ТСК не було заблоковано, я починаю збір підписів у підтримку її створення. Ми встановлюємо близько 50-ти палаток по всьому Києву, де я та мої колеги особисто збиратимуть підписи за створення слідчої комісії. Також ми створюємо групу в Фейсбуці, щоб тримати вас у курсі. Оце і буде – по-справжньому народна люстрація.

Сергій Каплін

Народний депутат, представник профспілок в Парламенті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.