Кумир на тиждень, або падіння рейтингу Савченко

Кумир на тиждень, або падіння рейтингу Савченко

Неадекватні висловлювання розрекламованої владою «узниці Путіна» Наді Савченко, яка з полоненої перетворилась на кнопкодава БЮТ, не залишаються непоміченими українцями.

Надя просто «варить перлову кашу»: то вона хоче брататися з паханами Лугандонії Плотницьким і Захарченком, то наголошує, що збройний спротив Росії призведе до Третьої світової війни. Останній перл, —  хтось їй не дуже вчасно підказав заговорити про це, коли рейтинги «вертольотчиці» різко пішли вниз, — Надька впевнена на 100 %, що якби зараз відбувалися «вибори резидента», то вона б стала переможницею.

Чи то справді цій Верховній Раді щось пороблено, чи її таки добре обробили, коли вона з ногами залізла у ВРУ, але надія змінилася безнадією, а рейтинг Савченко стрімко падає, не зважаючи на те, що частина лохторату любить парламентських клоунів (доведено Олькою Ляшко). Надя! Ти, мабуть, щось не те куриш, але ж ми допоможемо тобы не скурвитись!

Цікавий запис зробив в Фейсбуці тернополянин Олександр Башта:

«Тут журналісти розродились статтею – ” Надія Савченко стрімко втрачає авторитет. ”
А хто власне Вам сказав що у неї був та є той авторитет ? Хто Вас у цьому “авторитеті” переконав?
Якщо когось що дня показували та далі показують по тб, то це не є показником авторитету. То лише є свідченням того, що це комусь дуже і дуже потрібно, ну а хтось – “просто тупо косить бабло” на цьому.
і саме кумедне є те, що ті ж журналісти стверджують, що – “свій колосальний авторитет вона справедливо здобула, перебуваючи за гратами, Надія Савченко в очах світової спільноти сьогодні належить до української еліти.”
З якого це дива таке пишуть журналісти? Яка то еліта?
Справжній Авторитет у людей треба заслужити вчинками та діями, своїм світоглядом та ідеологією. А що Ви знаєте про світогляд пані Савченко? А чи може знаєте яку ідеологію сповідує та пані?
Тоді чому Ви вирішили, що пані Савченко авторитет?
То лише на зонах “авторитет” дістається за статусом.»

Мабуть, погані справи у агентів Путіна, які зараз керують Україною, точніше знищують її. Так довго вирощували український аналог Вольдемара Жиріновського, стільки грошей вкладено, а довелося спалити її всього за пару тижнів.

Одним словом, більшість українців у соцмережах, особливо ті, що спочатку повірили в «проект Савченко» висловлюють думку, яка перефразуючи Леся Подерев’янського звучить приблизно так: «О, лядська Надія, пісець всім сподіванням!»

Микола Крамольник

Джерело: http://newspravda.com/polityka/2601-kumyr-na-tyzhden-abo-padinnia-reitynhu-savchenko.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *