Лайно, ПС і йовбаки. Головні новини станом на ранок 14 липня

212-500x281

Слава нації! Смерть ворогам! Бійці “Правого сектору”, які відступили в гори, начебто не виходили на зв’язок. Мусорня продовжує прочісувати ліси під Мукачевим, але скоріше для проформи.

Україна – не Параша. Наблизившись у своїй брехні проти добровольців “Правого сектору” до стандартів російських “пропогандонів” продажні українські журналісти трохи переборщили і викликали зворотній ефект. Занадто відвертими виглядають анології з “хлопчиками у трусиках”. Протестні акції на підтримку ПС не припиняються не дивлячись на жорстокі репресії проросійського режиму, а українці відверто співчувають народним героям.

Слава Україні! Ганьба Гейропі! У Львові активісти демонстративно спустили прапор Євросоюзу біля будівлі ОДА і підняли червоно-чорний прапор УПА на знак потресту проти підтримки багатьма європейськими політиками злодійського режиму Порошенко щодо подій у Мукачево. Тим часом чеська поліція побачила на фото біля резиденції дупутата Лайна дороге авто, яке було викрадене в Чехії і звернулися до наших “кривоохоронців” з проханням повернути автомобіль.

Політичні трупи ще ворушаться. В “Правому секторі” фактично відбувся розкол між верхівкою, яка підтримує злодійську владу і рядовими бійцями – справжніми патріотами України.

На Східному фронті без змін. Російські війська продовжують безкарно розстрілювати українських військових з “ГРАДів” і важкої артилерії. Стріляти у відповідь Генштаб забороняє. Навіть не смішно виглядає брехлива заява голови РНБО Когана (Турчинова). Кривавий поц прокукарікав, що в разі чергового наступу кацапської орди буде оголошено військовий стан.

Спи спокійно, Вадік Титушко! Вчора українці почали називати кримінальне бидло, яке допомагає бандитам у погонах знищувати українських патріотів “йовбаками” на честь Миколи Йовбака – бандита в штанцях “Адідас” з оточення дупутата Лайна, якого МВС спочатку називало працівником міліції, а коли його впізнали жителі Мукачева – мисливцем, який вирішив прийти на допомогу гнойним ментярам.


Джерело: http://newspravda.com/index.php/suspilstvo/988-laino-ps-i-iovbaky-holovni-novyny-stanom-na-ranok-14-lypnia.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.