Луценко заявив про необхідність зміни всього керівництва силових структур Закарпаття

Лідер парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко вважає, що після подій у Мукачевому необхідно змінити керівництво силових структур Закарпатської області.

Про це Луценко сказав в ефірі телеканалу «Інтер», – повідомляє УНН.

«Повинно бути рішення МВС про тотальну зміну керівництва міліції в Закарпатській області, те ж саме має зробити СБУ, прокуратура і навіть президент України. З моєї точки зору, свіжі кадри можуть дати спокій цьому краю», – сказав він.

Луценко оцінює зіткнення в Мукачевому як перший прояв «розповзання зброї і насильства по всій країні».

«Держава втрачає монополію на застосування сили в законом встановленому порядку, і це найстрашніше, що сталося в Закарпатті», – зазначив він.

Лідер фракції «Блок Петра Порошенка» вказав, що в цій ситуації населення, на жаль, не вірить міліції, що, на його думку, вказує на необхідність перезавантаження всієї системи.

«Я по прізвищах знаю тих, хто в Закарпатті очолює силові структури. Наприклад, в СБУ вже півтора року немає керівника, є виконуючий обов’язки, ну бо якось так потрібно було. Є начальник міліції, є начальник міської міліції Мукачево, яких все знають ще по 90-м рокам. Ці всі люди з однієї обойми, а протистояння двох кланів «з’їло» Закарпаття. І сьогодні потрібно радикально міняти цю ситуацію», – підкреслив він.

Депутат переконаний, що в ситуації, що склалася домовлятися можна тільки про те, щоб люди склали зброю і постали перед слідчими.

«Можна домовлятися про те, в якому режимі і під яким спостереженням, наприклад, депутатів чи громадських організацій, це відбудеться. Але діяти повинен тільки один закон і для всіх», – сказав він.

Як повідомлялось, 11 липня у Мукачевому Закарпатської області на території оздоровчо-спортивного клубу «Антарес» по вулиці Лермонтова відбулася перестрілка за участю осіб, які представилися бійцями «Правого сектору».


Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/07/12/lutsenko_zayavyv_pro_neobhidnist_zminy_vsogo_kerivnytstva_sylovyh_struktur_zakarpattya_606834

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *