Майдан № 3. Або, рефоми по новому (пишеться)

В цій статті я напишу, що повинно було б робитись, якби майдан йшов шляхом, потрібним для Народа України, а не для Олігархів. Назову це Майдан №3. Бо попередній “Майдан” втратив шанс на будь-які реформи…

1. Відсунути від влади ВСІХ “політиканів” та спростити прийняття рішень, зміну, прийняття законів

Нова влада – це влада Народу. В ній не повинно бути ЖОДНОЇ людини, що були при владі.
Не потрібний складний шлях прийняття законів. Закони повинні змінюватись швидко та легко. Бо потрібно багато змін в законодавстві.

2. Централізоване управління інформацією в реальному часі.

Створюється єдиний інформаційний ресурс, що в режимі онлайн та через веб-браузер показує ВСЮ інформацію по державі. Вартість побудови такого ресурса – надзвичайно мала, а швидкість – надзвичайно швидка.

Ресурс будується в декілька етапів, за якими користувачі наблюдають в реальному часі. Швидкість побудови – місяць. Бюджет – максимум мільйон. Тобто побудова система повинна робитись дуже швидко та за розумні гроші. При створенні системи Влада повинна допомогати реалізовати її наданням доступу до необхідної інформації та консультантів в певних галузях.

Етап 1

– Список всіх державних органів.
– Список всіх державних підприємств.
– Список всіх підприємств з державним капіталом.

– Реєстр всіх громадян України. Громадяни України – це власники. Вони мають можливість використовувати блага країни та получати доходи та блага від держави.

Етап 2

– Заповнення інформації та підтримка в реальному часі по всім державним органам, державним підприємствам та підприємствам з державною часткою. Повна інформація про баланс, доходи, видатки по ним з можливістю продивитись подробну інформацію по кожній позиції видатків, або доходів.

– Електронна система закупок.

 

3. Скасування обмежень доступу до інформації. Скасування Законів про безпеку інформації, спец-засоби та закону про персональні дані.

 

4. Дозвіл використання будь-яких спец-засобів, а також зброї громадянами України.

 

5. Використання в Державі та навчання роботи в школах тільки з безкоштовним програмним забезпеченням з відкритим похідним кодом.

 

6. Анулювання всіх генеральських постів в усіх установах. Допуск до керівництва армією та силовими органами тільки керівників “сереньої ланки” (офіцерів, що не збагачувались за не зловживали завдяки своїй посаді).

 

7. Анулювання складного бюрократичного приймання Законів. Зробити, щоб Закони та накази приймались легко та швидко.

 

 8. Великий бізнес тримати окремо від Влади. Не дозволяти олігархам зловживати своїми можливостями.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.