Марш мільйонів – остання надія для України!

Хочете скасування всіх антиукраїнських законів, які були прийняті Верховною Радою за останні роки? Хочете того, щоб тарифи ЖКГ повернулися до старих значень? Хочете, щоб був скасований антинародний бюджет та податковий кодекс 2016 року, який прийняли продажні депутати? Хочете того, щоб були звільнені всі політичні в’язні? Хочете скасування антиукраїнських “реформ Яценюка”?

Геть владу зрадників

Ми можемо до безкінечності виходити на Майдан і вимагати (просити і благати нас почути), але всі ви розумієте, що це не допоможе нам і режим Порошенко нас проігнорує. Є другий варіант:

Жодний закон в Україні не набув законної чинності без підпису Президента. Якщо ми доб’ємося арешту Петра Порошенка, то всі антинародні закони, які він підписав, в той же день втратять свою законну силу. Всі!!! Навіть нові тарифи ЖКГ.

Як домогтися арешту Петра Порошенка? У день інавгурації Президента суддя Верховного суду заявив, що Петро Порошенко відповідає всім вимогам Конституції, але це була брехня! Згідно зі ст.103 Конституції України на посаду Президента України не може претендувати людина, у якого є свій бізнес.
Президент Порошенко

Відповідно Петро Порошенко вчинив злочин проти Конституції України, а це не дрібне хуліганство, за яке накладається штраф – це дуже тяжкий злочин, за який належить покарання у вигляді позбавлення волі і для самого Порошенко, а також для всієї його банди. Чому тоді Порошенко досі не заарештований? А що, були подані заяви від вас? Прокуратура працює тільки від фактичної заяви. Якщо немає заяви, то немає і потерпілих, а це означає, що всіх і все влаштовує. Вас влаштовує диктатура режиму Порошенко? 23 лютого з’жджаємось зі всієї України в Київ на Майдан до 10 ранку. Чекаємо до 11 години всіх, хто запізнюється і колоною висуваємося в бік ГПУ.

Хода мільйонів

Там пишемо колективну заяву проти Петра Порошенка і вимагаємо від ГПУ дати оцінку законності дій Петра Порошенка під час приходу на посаду Президента. Згідно з чинним законодавством України ГПУ буде зобов’язана дати кожному з нас письмову відповідь і пояснити чому ГПУ вважає, що в діях Порошенка не було складу злочину, а це нездійсненно.

Ми пройдемо маршем повз будівлі Кабміну і Верховної Ради по вулиці Грушевського, щоб дати знати зрадникам ідей Майдану, що їхні дні полічені.

З вини економічної кризи, яка цілком лежить на банді Порошенко, не всі зможуть приїхати в Київ. До 23 лютого у вас багато часу. Напишіть текст колективної заяви і зберіть підписи з жителів вашого міста чи села і відправте до Києва свого представника або групу представників, сплативши їм проїзд.

І пам’ятайте, що могутню та процвітаючу Україну можуть створити тільки самі українці, а не продажні політики. Не питайте, що для вас зробила Україна, але запитайте себе – а що ви зробили для України?

Зробіть репост цієї статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *