Медведчук та Ланьо зібрали в Ужгороді Антимайдан (ФОТОДОКАЗ) (Відео)

Сьогодні в Ужгороді безпрецедентна подія, внаслідок трагедії що сталася на вихідних у Мукачеві активізувалися бувші тітушки з антімайдана, та особи наближені до структур Медведчука-Чубірка та екс-регіоналів Бушка та Ледиди. Всі вони виступають спонсорами закарпатського сепаратизму, та належать до кримінальних кіл краю.   Близько 200 осіб, половина з яких звезена з області проводили свій мітинг біля стін УМВС Закарпаття (вчора доречі ця частина була перекрита працівниками МВС), а далі продовжили свій мітинг біля стін Закарпатської ОДА.

Хоч представники даного мітингу «істінних» патріотів, заявляли про боротьбу з Балогою та ПС, водночас жоден з них не заявляв про боротьбу з бандитами Ланя та іншими бандитськими угрупуваннями Медведчука, що становлять загрозу для державності України. Ідеальна картинка для  RT news.

На фото ми виділили найбільш одіозних персонажів Партії Регіонів, Українського Вибору Медведчука, тітушок, русинів, Молодих регіонів та ін.

tumblr_nrho7mkWiL1uacfxoo4_1280tumblr_nrho8mBjrR1uacfxoo4_1280tumblr_nrho7mkWiL1uacfxoo1_1280tumblr_nrho7mkWiL1uacfxoo2_1280tumblr_nrho7mkWiL1uacfxoo3_1280Відтак стає цілком зрозуміло, хто стоїть за даною акцією та чиї інтереси переслідують дані псеудопатріоти.

Зрозуміло зв’язки Ледиди, Бушка та власне зодчого Медведчука на Закарпатті – Івана Чубірко, дозволяють проводити і більш масові заходи і не тільки мирні. Яким місцем думає СБУ, МВС та інші силові відомства? На це питання зможуть відповісти хиба що проктологи.

P.S. Також дивно чому «м’язисті хлопці» з Федерації  Боксу не підпали під останню хвилю мобілізації – може через те, що мають міцний дах в правохоронних органах, які сьогодні так показово захищали?

tumblr_nrhp5lqyRX1uacfxoo1_540


Джерело: http://karpaty.fm/suspilstvo/medvedchuk-ta-lano-zibrali-v-uzhgorodi-antimaidan-fotodokaz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *