Москаль повідомив, чи платив екс-губернатор Закарпаття данину «Правому сектору»

Правый Сектор

Екс-глава Закарпатської ОДА Василь Губаль не платив «Правому сектору» по 10 тисяч доларів.

Про це на своєму сайті заявив новопризначений керівник Закарпаття Геннадій Москаль. Він пояснив, що деякі ЗМІ додумали слова, які він сказав 18 липня.

«Сьогодні ряд центральних ЗМІ поширили з посиланням на один із закарпатських сайтів інформацію про виплати екс-губернатора області Василя Губаля представникам «Правого сектору» по 10 тисяч доларів. Сайт, який оприлюднив цю новину першим, вказує, що заяву про виплати зробив новий голова ОДА Геннадій Москаль під час представлення начальника обласного управління МВС», – зазначив Москаль.

Політик наголосив, що оприлюднена інформація є вигадкою недобросовісних журналістів. Адже він сказав, що озброєні автоматами Калашникова члени «ПС» заходили в облдержадміністрацію, у тому числі в кабінет голови ОДА з метою залякування й вимагання грошей, однак відбувалося це в період керівництва областю Валерієм Лунченком. «Про жодні виплати В.Губалем членам «ПС» по десять тисяч доларів у заяві не йшлося», – підкреслив Москаль.

Нагадаємо, вчора, 18 липня, місцеві ЗМІ поширили інформацію, що колишній голова Закарпатської ОДА Василь Губаль здійснював таємничі виплати представникам «Правого сектора» – по 10 тисяч доларів.


Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/07/19/moskal_povidomyv_chy_platyv_eksgubernator_zakarpattya_danynu_pravomu_sektoru_608659

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.