На місце Шокіна може прийти Сакварелідзе

Народні депутати Соболєв та Крулько мають намір ініціювати звільнення генерального прокурора України Віктора Шокіна і призначення на його місце заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе.

Про це вони заявили на каналі «Шустер Live», – повідомляє «112 Україна».

Як сказав Соболєв, – «Давид Сакварелідзе став людиною, який вперше наважився зруйнувати цю кругову поруку. Я в даному випадку хотів би висловити ще раз подяку і підтримку Президентові України за запрошення таких людей на роботу в правоохоронні органи… Проте це подія може бути дуже швидко розтоптана, якщо ми не підтримаємо таких людей, як Давид… треба зруйнувати цю кругову поруку».

Крім того, нардеп відзначив, що генеральний прокурор України Шокін часто відсутня на робочому місці через хворобу, тому, за його словами треба зробити декілька важливих кроків.

Соболєв запропонував, – «Крок номер один – на наступному тижні парламент має відправити у відставку генерального прокурора разом з його першим заступником… Крок номер два – ми повинні привести на їх місце справжнього прокурора… такі люди, як Сакварелідзе повинні припинити бути заступниками, генеральним прокурором має стати людина, яка здатна ламати кругову поруку… Ми парламентом знімаємо Шокіна, включаючи Президента, тріумфально, я думаю, призначаємо Сакварелідзе. Потім приходимо сюди і ставимо Давиту завдання».


Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/07/11/na_mistse_shokina_mozhe_pryyty_sakvarelidze_606567

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *