Новий голова СБУ їздить на дорожезному авто, а його син судив автомайданівців

589929

У декларації голови СБУ Василя Грицака вписано автопарк з Toyota LC і мотоцикла Harley Davidson Sportster.

Про це йдеться в розслідуванні «Радіо Свобода».

«Зараз вартість такого авто – понад півтора мільйона гривень, мотоцикла – 330 тисяч гривень. Хоча сума сукупного річного доходу Грицака становить трохи більше 286 тисяч гривень», — йдеться в повідомленні.

«Навіть якщо співробітник СБУ протягом 10 років буде собі відмовляти в придбанні костюмів, в придбанні харчів, він буде все одно не в змозі купити собі авто навіть за 50 тисяч доларів», — анонімно розповів один із співробітників СБУ.

Кидає тінь на очільника служби безпеки і діяльність його сина – Олега Грицака. Йому 26 років, і вже кілька років він працює заступником прокурора Святошинського району столиці.

За даними видання, він підтримував державне обвинувачення «автомайданівців», яких побив і затримав «Беркут», у Святошинському суді.

«Ми фактично були киянами, які висловлювали свій протест на автомобілях, робили це у максимально мирний спосіб, і ми були нахабно затримані, побиті», – розповів Олег Кравцов, активіст «Автомайдану».

Він один із тих, хто завдяки зусиллям Олега Грицака та інших підлеглих генпрокурора Віктора Пшонки опинилися у СІЗО.

Після подій на Майдані авто заступника прокурора Святошинського району Олега Грицака – найпатріотичніше з-поміж решти прокурорських. Із тризубом на капоті.

Дружина Грицака теж не пасе задніх. Як повідомляє видання, вона займається продажем замороженого м’яса. Розпочинала вона свій бізнес в одній будівлі із структурами, пов’язаними з «Партією регіонів».

Так, у 2008 році дружина Василя Грицака Ольга та його син Олег створили ТОВ «Ольвія-1», що спеціалізується на оптовій торгівлі м’ясом. Її незмінним директором і досі є та ж дружина очільника СБУ. Попри те, що Грицака з приходом Віктора Януковича до влади звільнили з керівних посад СБУ, фірма його родини, навпаки, почала заробляти на державних закупівлях.

«Ольвія-1» почала постачати заморожене м’ясо у державні установи. Наприклад, у 2011 фірма освоїла свій перший державний мільйон, а за рік отримала майже втричі більше – 2 830 995 гривень.

Першим місцем реєстрації фірми була будівля на столичній вулиці Паньківській, 5. Це своєрідне «гніздо» структур будівельної компанії «Мостобуд», засновником якої, відповідно до даних Єдиного державного реєстру, є «регіонал» Володимир Продівус.

«Охоронці будівлі на Паньківській, 5 спочатку здивувалися, що в цих стінах могла бути фірма, що торгує м’ясом. Але назву фірми «Ольвія-1″ пригадали. Сюди досі носять листи, адресовані їй», — зазначають журналісти «Радіо Свободи».

Між тим Олег Грицак категорично відмовився спілкуватися про м’ясний сімейний бізнес, в якому він працював до 2012 року, коли прийшов у прокуратуру.

Разом з тим Василь Грицак заявив, що все, що написано в його декларації «перевірялося фіскальною службою».

Щодо м’ясного бізнесу сина Олега та його судової діяльності Грицак попросив запитувати у його ж сина.

Як відомо, Верховна Рада підтримала подання Президента України і затвердила Василя Грицака на посаді голови Служби безпеки


Джерело: http://24tv.ua/news/showNews.do?noviy_golova_sbu_yizdit_na_dorozheznomu_avto_a_yogo_sin_sudiv_avtomaydanivtsiv&objectId=589929&tag=ukrayina

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.