Нємцов до останнього вірив, що Путін побоїться його вбити, – Саакашвілі

За кілька тижнів до вбивства Бориса Нємцова колишній президент Грузії Міхаїл Саакашвілі попереджав опозиціонера про те, що російська влада може спробувати його вбити.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook.

«Я зустрів Бориса Нємцова в останній раз кілька тижнів тому в Києві, в готелі «Фермонт». Ми пообідали і він розповів мені про марш, який він з соратниками планував провести у Москві. Абсолютно природно, я запитав його, чи він не боїться за свою безпеку в Росії, особливо зараз. Він відповів, що Путін живе за поняттями і його, як колишню посадову особу, навряд чи посадять надовго. Я його перебив і сказав, що він більше повинен боятися отрути в келиху червоного вина, який він тримав в руках, ніж арешту, але подивившись на вираз його обличчя, я відразу зрозумів недоречність жарту», – написав екс-президент Грузії.

Потім Саакашвілі з Нємцовим говорили про те, як закінчить Путін і обидва погодилися, що у поведінці російського президента багато паралелей з сербським диктатором Слободаном Мілошевичем, «якого війна зробила популярним і вона ж його згубила», – передає ТСН.

«Сьогодні я відразу ж згадав, що при Мілошевичі також вбивали опозиціонерів», – сказав Саакашвілі.

Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/02/28/niemtsov_do_ostannogo_viryv_shcho_putin_poboitsya_yogo_vbyty__saakashvili_568542

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *