ОБСЄ визнали пособниками російських терористів

Представники   організації активно   допомагають  бойовикам на сході,  про  що  заявляють і самі  терористи.

Місія ОБСЄ, покликана здійснювати незалежний моніторинг того, що відбувається в Донецькій і Луганській областях України, насправді займається прямим пособництвом однієї з його сторін – російським окупантам. Відповідний висновок міститься в заяві керівника аналітичної групи “Інформаційний опір” Дмитра Тимчука, яку він опублікував на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

Це стало відповіддю на запрошення активістам “ІС” взяти участь в моніторингової місії ОБСЄ. Від нього спостерігачі “Інформаційного опору” принципово відмовилися.

«Зважаючи на останні події, описані у звіті спостерігачів ОБСЄ за фактом загибелі двох підлітків на футбольному полі біля школи №63 у місті Донецьку в результаті обстрілу, а також через раніші фактів співпраці спостерігачів ОБСЄ з російськими терористами і діяльність на користь країни-агресора, ми змушені відмовитися від контактів з представниками даної організації, – написав Дмитро Тимчук. – Поки в ОБСЄ широко представлені громадяни Росії, дана організація, згідно з нашим глибоким переконанням, нерідко виступає в ролі ширми для агресивних дій РФ проти України.

Варто пояснити, що в звіті місії ОБСЄ за фактом загибелі підлітків на шкільному стадіоні в Донецьку явним чином вказувалося, що мінометний обстріл вівся з боку, де знаходяться позиції українських військ. Водночас, за висновками незалежних спостерігачів, котрі доклали до своїх звітів фотодокази, абсолютно очевидно, що боєприпаси прилетіли абсолютно з іншого напрямку. Відверто брехливий звіт ОБСЄ в підсумку став мішенню для численних жартів в соціальних мережах.

blind_observers-e1415616969611

Це не перший випадок, коли спостерігачів з місії ОБСЄ на Донбасі викривають у пособництві російським окупантам. Зокрема, кілька тижнів тому журналістам вдалося зняти, як співробітники організації на службовому автомобілі ОБСЄ підвозять кудись збройних російських бойовиків. Сама організація, притиснута до стіни документальними доказами даного факту, в результаті його визнала, висловила жаль і пообіцяла надалі такого не допускати.

osce_taxi_for_russian_pigs-e1415616986959

Цікаво, що інформацію про пособництво ОБСЄ терористам часто розголошують і самі російські бойовики. Так, в недавно перехопленій телефонній розмові нелегально воював на Донбасі російського морського піхотинця він прямо стверджує своєму приятелю, що “вони там всі за нас”.

Джерело: http://patrioty.org.ua/obsye-viznali-posobnikami-rosiyskih-teroristiv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.