Олег Тягнибок: Уряд Яценюка має відзвітувати за безоплатне постачання енергоресурсів на окуповані території!

Минулого тижня Прем’єр Яценюк зізнався, що його уряд вже витратив понад 1 млрд. доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу. І сам же визнав, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.

Сьогодні наші військові, пенсіонери, лікарі, вчителі, підприємці, селяни і робітники не отримують частини доходів, бо оплачують «доброту» Яценюка. Як уряд може довести, що саме на таку суму він здійснив постачання? І що газ та електроенергія дійшли до адресата — українських громадян, а не «сєпарів», терористів, бурятів та інших «відпускників»? Бо в інакшому разі це — фінансування війни проти України. Чим довести, що саме 1 мільярд витрачено на опалення будинків українців Донбасу? Звітами Гіркіна, Захарченка, Плотніцького чи «Мотороли»?

Сьогодні народні депутати-свободівці скерували звернення до Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка з вимогою надати інформацію щодо обсягів поставок природного газу та електроенергії на тимчасово окуповану територію, інформацію щодо стану розрахунків за поставлені енергоносії, щодо компаній-постачальників та компаній-одержувачів з копіями договорів, а також копії актів звіряння обсягів поставок енергоносіїв між зазначеними суб’єктами господарювання.

Сподіваємося, речникам партії Яценюка у цих законних вимогах «рука Москви» знову не примариться. Ми чекаємо від Прем’єра вичерпних відповідей на ці запитання, які розставлять всі крапки над «і» в проблемі безвідплатного постачання газу та електроенергії на суму понад 1 млрд. доларів на окуповані території.

P.S. Вчора на спільному засіданні комітетів Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та запобігання і протидії корупції нарешті було обрано керівника робочої групи, яка вивчатиме оприлюднені факти багатомільярдної корупції в Кабінеті Міністрів України. Ним став Олег Осуховський — народний депутат України від ВО «Свобода».

Олег Тягнибок, Голова ВО «Свобода»

Джерело: http://svoboda.org.ua/news/articles/00013570/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.