От і все: У Мукачеві впізнали “гопника” з автоматом

330x220_923816-300x200

Хлопець – не правоохоронець, і зброя у нього була своя.
Хлопця зі зброєю і в спортивках, якого зняли на камери журналісти біля блокпосту правоохоронців у Мукачеві 11 липня, назвали людиною з оточення народного депутата Михайла Ланьо, повідомляють Патріоти України з посиланням на Mukachevo.net.
Незважаючи на те що в МВС підкреслювали, що люди в спортивках і з автоматами в Мукачево – працівники міліції, які були підняті по тривозі і не встигли переодягнутися у формений одяг, місцеві жителі повідомляють, що вказаний чоловік з відео – людина з оточення Ланьо.
Молоду людину зі зброєю і в спортивках звуть Микола, народився він нібито в селі Кольчино. Те, що хлопець у спортивках не є правоохоронцем, журналістам анонімно підтвердили і мукачівські міліціонери. Вони уточнили, що чоловік був зі власною зброєю – мисливським напівавтоматом “Сайга”, який може бути зареєстрований на громадську організацію мисливців.
Нагадаємо, в мережі опублікували унікальні кадри з Мукачева, де 11 липня сталася стрілянина. Так, агентство Reuters показало озброєних людей з автоматами в руках. Одягнені вони всі були в спортивні штани. Відео було знято вже після перестрілки. Раніше в “Правом секторі” заявили, що бійці формування використовували в Мукачеві трофейну, а також особисту зброю

Залишити відповідь