Почався збір підписів за відставку резидента Порошенко

2 червня громадські активісти почали збір підписів під стінами Верховної Ради за відставку Петра Порошенка з посади Президента України.

Про це повідомив редактор Інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук під час прес-конференції в Інтерфаксі.

За словами Вадима Гладчука, збір підписів був ініційований у знак протесту проти корупційних зв’язків Петра Порошенка з олігархом Дмитром Фірташем.

“Після Революції Гідності був великий запит суспільства на зміни, на реформи. Як могло статися, що лідером подібних змін став Порошенко, який при Януковичі був міністром економіки? Тепер виявляється, що Порошенко став Президентом завдяки Фірташу. Простежується чіткий зв’язок”, – говорить Гладчук.

Головний редактор газети “Правдошукач” Юрій Шеляженко вважає, що багато фактів свідчать про те, що Дмитро Фірташ вже давно визначає хід української політики.

“Олігарх Фірташ спонсорував злочинний режим Януковича. Якщо Порошенко такий чесний, навіщо він взагалі з ним зустрічався? І чому відразу після зустрічі не вийшов і не сказав, що Фірташ робив йому злочинні пропозиції? Ясно чому. Тому що вони дійсно домовилися” – вважає Юрій Шеляженко.

Активістка Вікторія Полець каже, що оскільки Революція Гідності пройшла в Києві, то саме в столиці розпочнеться збір підписів.

“Ми почнемо в Києві, але продовжимо збирати підписи у всіх без винятку регіонах. Брехня і неправда повинні бути розкриті”, – каже Вікторія.

Нагадаємо, три тижні тому у австрійському суді Фірташ під присягою заявив, що за попередньою змовою з Володимиром Путіним, він допоміг стати Порошенку призидентом України, а Кличку – мером Києва. Кличко після цього заявив, що він нічого не підписував, а Порошенко на звинувачення Фірташа взагалі не відповів.

Микола Крамольник

Джерело: http://newspravda.com/index.php/polityka/787-pochavsia-zbir-pidpysiv-za-vidstavku-rezydenta-poroshenko.html

Залишити відповідь