Полиции приказали закрывать глаза на бесчинства “Благоустрію”

Полиция Украины

Анонимное письмо от киевского полицейского, пришло на почту Партии 5.10 ..Не могу не опубликовать, спасибо!

“Я працюю патрульним поліцейським в м. Київ.
Сьогодні дивився відео де поліція з благоустроєм намагались евакуювати авто вашої партії.
Хотів би попросити пробачення за своїх колег.
Дійсно прикро коли патрульним доводиться виконувати такі вказівки.
Вже близько року тому (як нам донесли) Київ благоустрій разом з керівництвом НП підписали документ в якому патрульним поліцейським забороняється перешкоджати роботі благоустрою.
Це насправді дуже неприємний момент не тільки для нашого населення, а й для поліцейських.
До підписання цього договору в нас було дуже багато викликів де ми припиняли їх роботу так як в 90% випадків вони діяли незаконно, без рішень, без виконавчої служби, без супроводу поліції… Через ці часті конфлікти з благоустроєм, нам заборонили це робити.
В нас зараз по суті зв’язані руки. Я розумію, що зі сторони можна багато говорити про те ,що ми не повинні виконувати незаконні накази і т.д., але треба розуміти й інший момент – якщо не виконувати ці накази, то нас просто виженуть на вулицю. Тим більше немає змоги кожному присутньому поліцейському оглянути й перевірити всі дозвільні документи і тому більшість поліцейських просто приїхавши на такий виклик відразу зіштовхується з агресією, криком і образами в свою сторону, і навіть не розуміючи що відбувається, починає стримувати весь натовп і просто виконувати свою роботу по охороні громадського порядку.
Ви чудово розумієте, що система гнила не внизу. Ці патрульні яких всі так ненавидять мені здається є самими добросовісність і чесними працівниками з усіх держустанов. Просто так склалось, що на нас вся увага і мабуть-що “комусь” вигідною щоб так було.
Повірте ми всі дуже давно чекаємо змін і з самого початку намагаємось їх зробити, але є дуже багато факторів які нам заважають.
Ми не маємо можливості висловлюватись про політику.
Можливість міняти цю країну може з’явитись тільки з підтримкою народу. Але нажаль в нас не прийнято в народі бути вдячним за добрі вчинки. І відпрацюй ти 1000 виклмків, зроби добре мільйону людей, а тебе обгадить той один якому ти постанову написав за його порушення. А люди в нас нажаль – стадо, яке звикло вірити тому, що їм скажуть з екрану. І не важливо хто цей хтось, головне, що він критикує поліцію, а це як бальзам на душу кожному…Цей лист можна продовжувати дуже довго, адже за півтора року є дуже багато таких моментів,але я написав не для цього.
Просто хотів вас попросити, щоб ви не були нам ворогом і поставились з розумінням… Ви розумна людина і я думаю розумієте, що ті патрульні стояли там не по своїй волі. “

Я, как участница тех событий о которых пишет аноним, видела эмоции всех полицейских, омона, нацгвардейцев, которым приходится выполнять преступные указания – многие из них даже не задумываются, не хотят разобраться в сути проблемы в которой участвуют. Поэтому тем, кто уже внутри системы, придется разъяснять своим коллегам откуда растут ноги, даже если те не хотят слышать – вам нужно это делать иначе повторится 2013 год и прольется кровь невинных людей. Есть границы, рамки, за которые нельзя выходить.
В истории были случаи отказа полицейскими выполнять разгон мирных антиправительственных протестов, и никто не умер – просто все сложили каски, щиты и отошли в сторону. Систему можно и нужно сломить. Помните, что тот кто видит зло и бездействует не есть жертвой ситуации – он есть соучастником.

Видео-блог Геннадия Балашова: https://www.youtube.com/user/GennadiyBalashov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *