Поранений друг Комендант телефоном з карпатського лісу: “право останнього бою в нас ніхто не забирав, і нам байдуже, кому його давати”

Поранений друг Комендант, начальник штабу 1-го ЗБАТ ДУК ПС, телефоном з карпатського лісу.

– Друже, що у вас там, розкажіть, будь-ласка.

– Якщо коротко, то кримінальні авторитети, бувші регіонали по прозвищу «Блюк», а точніше депутат Верховної Ради Леньо, забив нам стрілу, тобто після деяких процесів, які на Закарпатті робили, наприклад, по ловлі працівників міліції на хабарництві, а оскільки бандити з міліцією на зв’язку, то він нам кинув пред’яву, що начебто нам слід говорити з представниками міліції і тому подобне, що Мукачево – це їхнє місто. Працівники міліції брали хабарі за згодою бандитів, покривали їх, і навпаки, взагалі співпраця криміналу і бандитів дуже добре показала себе ще на Майдані, всі ми знаємо це прекрасно, рік то тривало, їх ніхто не чіпав, це все і надалі працює. Коли ми явилися на зустріч туди, до тих авторитетів місцевих, до того місця, де зібрався весь закарпатський криміналітет, який там кришує контрабанду, ставить смотрящіх на митниці, торгує наркотою і т. д., то це виявилася звичайна пастка, нас одразу міліція заблокувала, зробили нам подставу.

Ну і хлопці вирішили, прийняли рішення, що право останнього бою в нас ніхто не забирав, і нам байдуже, кому його давати, чи бандитам, чи продажним ментам, а менти, які прийшли з бандитами, вони вже не працівники міліції.


Джерело: http://sectorpravdy.com/news/duknews/644-poranenyi-druh-komendant-nachalnyk-shtabu-1-ho-zbat-duk-ps-telefonom-z-karpatskoho-lisu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *