Порошенко купив медіахолдинг «Вести»

i150_ArticleImage_104328Вот и закончилось, все как ожидалось. Порошенко пользуясь на всю административным государственным давлением, а так же не ограниченным бюджетом вымываемым из Украины “властью” выкупил газету Вести. Кто следующий ? Канал 112 ? Вот так, наш “президенто-бандито и Ко” готовится к очередным выборам, чтоб на них выиграть и дальше пить кровь из Украины. А вы думали, для чего, прийдя к власти Яценюк, Турчинов и Порошенко стали выгребать взятки и бюджет в 4-10 раз быстрее, чем их “попередники”…

У одного з найбільших українських медіахолдингів «Вести Украина» змінився власник. Головний редактор газети «Вести» Ігор Гужва продав свою частку в даному бізнесі.

Покупцем виступила кіпрська компанія, яка раніше не була присутня на українському медіа-ринку.

Факт угоди підтвердив сам Ігор Гужва:

«Хочу повідомити, що прийняв рішення покинути медіахолдинг «Вести Украины» і продав належну мені частку корпоративних прав в медіахолдингу. Я також залишаю посаду головного редактора газети «Вести»».

У той же час джерело UAinside.info, який є співробітником холдингу, повідомив, що компанія-покупець афілійована з президентом України Петром Порошенко.
«У Гужви і у основного інвестора відрізнялися погляди на майбутнє холдингу, тому Ігор почав шукати варіанти продажу своєї частки. У колі президента є ті, хто вміють оцінювати медіа-активи, тому угода пройшла швидко і з обопільною вигодою».

Крім того, джерело повідомило, що Гужва вже почав роботу над створенням нового медійного проекту, який планується запустити восени поточного року.

Також інформацію про покупку «Вестей» президентом побічно підтвердила колишня глава наглядової ради іншого великого медіа-холдингу «УМХ», екс-народний депутат Олена Бондаренко, заявивши, що холдинг «злився» під владу:

««Вісти»без Гужви – це ніщо. Злив під владу зарахований».

Як повідомлялося раніше, газета неодноразово піддавалася не коректним діям з боку правоохоронців, а головний редактор затримувався співробітниками МВС. Крім того, нападки на колектив видання здійснювали представники  організації «Правий сектор».

В свою чергу УП повідомляє, що тепер в редакції вичитуванням текстів займаються паралельно люди з Адміністрації президента і люди Клименка. Видання планують зробити повністю лояльним до президента. А крім того “Вести” мають шикарний досвід ідеологічної боротьби з “фашистамі-бєндєравцамі”. Судячи з того, що головний сраколиз Порошенка – кацапський єврей Бірюков на 100 % перейняв лексику одного з фюрерів Недоросії – Царьова, то слід очікувати цікавих ідеологічних змін у владній риториці. По-перше, судячи з того, що цинічний барига проголосив про те, що українці і росіяни – це “адін народ”, а добровольці і патріоти України – це бандити слід очікувати поступової атаки на все українське. По-друге, скоро 5-ий канал, “Вести” і всі інші пропорошенківські повії від журналістики почнуть обробку про те, що війна припинеться, якщо ми приєднаємось до Росії. По-третє, скоро половина політиків, які донедавна намагались розмовляти українською мовою, перейдуть на російську мову, а журнашлюшки розповідати, що українська мова – вторинна і походить від вєлікаго рускаго язика”.

Оксана Матвейчук


Джерело: http://newspravda.com/index.php/suspilstvo/1059-poroshenko-kupyv-mediakholdynh-vesty.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *