«Правий сектор» піднято по бойовій тривозі через події у Мукачеві — звернення ПС

«Правий сектор» прокоментував перестрілку за участю членів організації, яка сталася сьогодні, 11 липня, у Мукачеві.
1430315786-4356

Відповідне звернення опубліковане на сайті організації.

«Сьогодні в Україні сталась надзвичайна подія, що може змінити хід історії. В м.Мукачево на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів ґвалтівника та наркоторговця регіонала Міхаіла Ланьо – на даний час депутата ВР України – спробували фізично знищити бійців «Правого сектору». В цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука», — заявляють у ПС.

Окрім того у ПС вимагають негайний публічний арешт депутата Ланьо, що брав безпосередню участь у події, «всіх бандитів і силовиків, що відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ».

Як зазначається у зверненні, «увесь Військово-політичний рух «Правий сектор» піднято по бойовій тривозі».

«Після запеклого бою вбито двох бійців «Правого сектору», поранено — четверо (з них двоє — важко). Забравши вбитих та поранених, підрозділ з боєм вирвався з оточення бандитів та відійшов у гори», — проінформували у ПС.

Як повідомляв УНІАН, у Мукачеві в результаті перестрілки постраждали 9 осіб, серед них 3 випадкових перехожих.

Окрім того, за даними МВС, вбито трьох зловмисників.


Джерело: http://www.unian.ua/politics/1099672-praviy-sektor-pidnyato-po-boyoviy-trivozi-cherez-podiji-u-mukachevi-zvernennya-ps.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.