“Правий сектор” піднято по бойовій тривозі через події у Мукачеві – звернення ПС

“Правий сектор” прокоментував перестрілку за участю членів організації, яка сталася сьогодні, 11 липня, у Мукачеві.
1430315786-4356

Відповідне звернення опубліковане на сайті організації.

“Сьогодні в Україні сталась надзвичайна подія, що може змінити хід історії. В м.Мукачево на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів ґвалтівника та наркоторговця регіонала Міхаіла Ланьо – на даний час депутата ВР України – спробували фізично знищити бійців “Правого сектору”. В цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука”, – заявляють у ПС.

Окрім того у ПС вимагають негайний публічний арешт депутата Ланьо, що брав безпосередню участь у події, “всіх бандитів і силовиків, що відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ”.

Як зазначається у зверненні, “увесь Військово-політичний рух “Правий сектор” піднято по бойовій тривозі”.

“Після запеклого бою вбито двох бійців “Правого сектору”, поранено – четверо (з них двоє – важко). Забравши вбитих та поранених, підрозділ з боєм вирвався з оточення бандитів та відійшов у гори”, – проінформували у ПС.

Як повідомляв УНІАН, у Мукачеві в результаті перестрілки постраждали 9 осіб, серед них 3 випадкових перехожих.

Окрім того, за даними МВС, вбито трьох зловмисників.


Джерело: http://www.unian.ua/politics/1099672-praviy-sektor-pidnyato-po-boyoviy-trivozi-cherez-podiji-u-mukachevi-zvernennya-ps.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *