“Правий сектор” завдав першого інформаційного удару по Москалю

sar-300x192

Українські добровольці впевнені, що боротися з контрабандою на Закарпатті будуть тільки для преси та телебачення.

На думку спікера “Правого сектора” Андрія Шараскіна, новопризначений губернатор Закарпаття Геннадій Москаль не буде боротися проти контрабанди. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на newsonline24.com.ua.

Призначення на пост губернатора Закарпаття Геннадія Москаля, який раніше раніше очолював Луганську військово-цивільну обласну адміністрацію, вигідно тільки президенту Петру Порошенко – таку думку висловив спікер “Правого сектора” Андрій Шараскін.

“Я не думаю, що Москаль і контрабанда будуть боротися. Як кажуть, якщо ти хочеш побороти якийсь рух, треба його очолити. Двічі в одну річку не ввійдеш. Я думаю, що призначення Москаля – це найкраща пропозиція для Порошенка. А для Закарпаття і для України – це повна маячня. Треба бути послідовними. Москаль в Луганській області нічого не зробив з контрабандою, і в Закарпатті не зробить “, – вважає Шараскін.

На його думку, боротьба держави з контрабандою є показною. “Ми всі прекрасно розуміємо, хто цю контрабанду завозить. Показують, що зупиняють 10 фур, а провозять ешелони. І тут же починають заганяти патріотів в глухий кут, викручувати яйця і говорити, що вони засранці – як було з торнадівцями. У Порошенка чудові призначення на користь своєї команди. Він і його команда будуть послідовно проводити свою лінію”, – сказав Шараскін.


Джерело: http://patrioty.org.ua/praviy-sektor-zavdav-pershogo-informatsiynogo-udaru-po-moskalyu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *