Прем’єр Монголії Чімейдійн Сайханбілег через американців запропонував Путіну повернути Крим монголам

Mongols_imperia1

Передача Криму Монголії стане “витонченим рішенням української проблеми Росії”, жартує американський письменник, і призводить цікаву історичну паралель.

Заяви російської влади про перегляд законності виходу прибалтійських республік з Радянського Союзу надихнуло американця Бориса Фишмана написати на сторінках Politico жартівливий лист Володимиру Путіну від імені прем’єра Монголії Чімейдійна Сайханбілега, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости».

У своєму посланні “монгольський лідер” розповідає, як під час щорічної поїздки по степу йому зустрілися два пастухи. Вони поцікавилися у нього, а чи не суперечить звільнення Московії від монголо-татарської орди в 1480 році законам сучасної Монголії. “Мені спало на думку, що має сенс переглянути законність цього виходу”, – пише “прем’єр”.

“Потім нам варто обговорити цей міф про” ярмо”, – продовжує він. – Вибачте мене, але яким правителем б ви були, Володимир Володимирович, якби не приклад моїх предків? Хто познайомив вас із більш ніж законним вторгненням в сусідні землі без попередження?”

За словами “Сайханбілега”, без орди Путіну залишалося б тільки сидіти в “маленькому Кремлі” і задовольнятися фантазіями про “перлини міжнародної сцени – Придністров’я, Південну Осетію, Крим, Східну Україну”, а тепер вони “по праву” належать йому.

До того ж, стверджує “прем’єр”, саме монголи навчили росіян застосовувати тілесні покарання не тільки до рабів, а й до всіх інших. “Вже кому як не вам знати, що Радянський Союз відкинув ковзани набагато раніше, якби не катував всіх цих поетів і вчених”, – запевняє Путіна автор послання.

 

“І разом з тим, – нарікає” глава Монголії “, – .. у 1480 ви захотіли вирватися з-під щедрою руки орди. Але, озираючись назад, стає зрозуміло, це не те, що ми хотіли А, отже, вам варто погодитися, що повстання великого князя Івана III було незаконним”.

“Сайханбілег” нагадує Путіну, що той називав розпад СРСР найбільшою геополітичною трагедією 20 століття. Він пише, що в цих натхненних словах російського президента, він почув заклик відновити Монгольскую імперію.

“Чорна смерть, хрестові походи – .не сказати, що це були такі вже дрібниці. Однак 20 століття відзначилося двома світовими війнами, холодною війною.І ви все одно змогли визначити саме розпад СРСР справжньою трагедією. Ви надихнули мене, президент Путін, як забувати про скромність і говорити історичну правду”, – саркастично зазначає автор тексту.

“Прем’єр” заявляє, що він хоче повернути тільки територію, втрачену Монголією в 1480 роках. “Поспішаю нагадати, що в цих землях повно етнічних монголів, за інтересами яких я повинен наглядати, – відзначає він. -Нехай, скажімо, це будуть Астрахань, Казань і, до речі, Крим Це стане витонченим рішенням вашої української проблеми, чи не так?”.

“І раз вже нащадки Чингіз-хана призначали княжих намісників, то і ви можете залишатися на чолі цих регіонів. Тільки, скажімо, в якості прем’єра. Я стану президентом. А пізніше ми зможемо мінятися! Адже ми ж, як-не-як, демократи”, – підсумовує “Чімейдіін Сайханбілег”.


Джерело: http://patrioty.org.ua/prem-yer-mongoliyi-chimeydiyn-sayhanbileg-cherez-amerikantsiv-zaproponuvav-putinu-povernuti-krim-mongolam/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.