Про перемир’я…

Бойовики продовжують використовувати важку артилерію, зокрема установки “Акація”, а на приморському напрямку здійснюють маневри перед позиціями українських військ.

Про це повідомляє організатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук у Facebook 13 березня.

“Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують відкрито й грубо порушувати умови мирних Мінських домовленостей”, – пише він.

За минулу добу найбільш активно обстріли позицій українських військ і спроби наступальних дій терористів велися на приморському (Маріупольському), Донецькому і Луганському напрямках.

“Супротивник неодноразово атакував позиції сил АТО й проводив обстріли як зі стрілецької зброї, так і з озброєнь, які мали бути відведеними від лінії зіткнення сторін – мінометів калібру 120 мм і артилерії (зокрема, активно використовуються 152-мм САУ 2С3 “Акація”)”, – заявляє Тимчук.

“На приморському напрямку відзначається маневрування бронетехніки російсько-терористичних військ перед передовими позиціями українських військ (зафіксовано переміщення 4-х танків на передньому краї і ще 2-х танків і 4-х ББМ у глибині бойових порядків)”, – додає він.

Тактичні й оперативні резерви бойовиків зосереджено, за даним ІС, як мінімум у 4 районах: південніше Луганська, район Красного Луча – Сніжного, Старобешеве – Амвросіївка, Єнакієве – Макіївка.

“Зафіксовано концентрацію й зосередження підрозділів російсько-терористичних військ на ділянціСтепове – Гранітне. В основному перекидання йде через н.п. Старобешеве, а також через н.п. Донецьк”, – пише Тимчук у Facebook.

При перекиданні озброєнь на іншу ділянку артилерійські системи зводяться в групи й попередньо концентруються в глибині бойових порядків, зображуючи “відведення”.

Також зафіксовано перекидання на дану ділянку понад 300 бойовиків.

По рубежу Амвросіївка – Комсомольське, а також у районі Сніжне – Шахтарськ зафіксовано перекидання малими групами в цілому до 35 танків, 44 ББМ і до 30 інших транспортних одиниць (вантажівок, МТ-ЛБ і ін.).

У районі Ясинуватої й Авдіївки – не лише концентрація формувань “російсько-терористичних військ”, але й розгортання низки спецпідрозділів типу пересувних пунктів управління, станцій радіоелектронної боротьби, засобів ПВО.

На ділянці Майорський – Авдіївкарозгорнуто різнорідну ударну тактичну групу бойовиків із базовим тиловим районом у Горлівці. Впродовж 2-х останніх діб кількість живої сили в складі даної тактичної групи зросла з 3,5 тис. до 5 тис. осіб.

Упродовж минулої доби в зоні АТО загиблих серед українських військових немає, двоє поранених.

Про це під час брифінгу повідомив речник АТО, полковник Андрій Лисенко.

“За минулу добу загиблих ми не маємо, 2 військових отримали поранення”, – сказав він.

Джерело: https://plus.google.com/u/0/116848440512072414389/posts/HyJuaomUedU?cfem=1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.