Російський музей історії репресій перетворюють на музей “важкої і благородної праці доблесних співробітників ГУЛАГу”

Музей “Пермь-36” стане музеєм табірної історії та працівників ГУЛАГу, повідомляє член правління міжнародного товариства “Меморіал” Олександр Каліх.

Нове керівництво музею прийнято рішення поміняти курс. “Тепер “Пермь-36” – це музей, в якому розповідається про важку і благородну працю доблесних співробітників ГУЛАГу, про те, які технології застосовувалися, щоб захистити великий народ від “п’ятої колони” і різних нацистів з України”, – заявив Каліх.

З його слів, перша виставка в музеї буде присвячена засобам охорони та технічним засобам утримання ув’язнених.

“Меморіал не зникне, але музей захопили люди, яких призначила нова влада, і повністю змінили його. Тепер це музей про табірну систему, але не про політичних ув’язнених. Вони не говорять про репресії або про Сталіна”, – прокоментував ситуацію директор АНО “Пермь-36” Віктор Шмиров.

АНО “Пермь-36” 3 березня оголосила про самоліквідацію. Керівництво некомерційної організації пояснило це конфліктом з адміністрацією Пермського краю.

Джерело: http://www.5.ua/svit/Rosiiskyi-muzei-istorii-represii-peretvoriuiut-na-muzei-vazhkoi-i-blahorodnoi-pratsi-doblesnykh-spivrobitnykiv-HULAHu-72257.html

Залишити відповідь