Російський музей історії репресій перетворюють на музей «важкої і благородної праці доблесних співробітників ГУЛАГу»

Музей «Пермь-36» стане музеєм табірної історії та працівників ГУЛАГу, повідомляє член правління міжнародного товариства «Меморіал» Олександр Каліх.

Нове керівництво музею прийнято рішення поміняти курс. «Тепер «Пермь-36» – це музей, в якому розповідається про важку і благородну працю доблесних співробітників ГУЛАГу, про те, які технології застосовувалися, щоб захистити великий народ від «п’ятої колони» і різних нацистів з України», – заявив Каліх.

З його слів, перша виставка в музеї буде присвячена засобам охорони та технічним засобам утримання ув’язнених.

«Меморіал не зникне, але музей захопили люди, яких призначила нова влада, і повністю змінили його. Тепер це музей про табірну систему, але не про політичних ув’язнених. Вони не говорять про репресії або про Сталіна», – прокоментував ситуацію директор АНО «Пермь-36» Віктор Шмиров.

АНО «Пермь-36» 3 березня оголосила про самоліквідацію. Керівництво некомерційної організації пояснило це конфліктом з адміністрацією Пермського краю.

Джерело: http://www.5.ua/svit/Rosiiskyi-muzei-istorii-represii-peretvoriuiut-na-muzei-vazhkoi-i-blahorodnoi-pratsi-doblesnykh-spivrobitnykiv-HULAHu-72257.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.